Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az alom akkor most jelentet...

Ez az alom akkor most jelentett valamit, vagy csak az en idiota fantaziam viszi tulzasba a dolgot?

Figyelt kérdés
A lenyeg annyi, hogy van egy fiu akivel kavarok, es nem olyan regen megirta nekem facebookon, hogy smarolt egy masik lannyal, en ugy tettem, mintha nemis erdekelne, hisz csak kavarunk, de nagyon megerintett 😔, az almomban meg annyi volt, hogy egy suliba jartunk, es egy lannyal smarolt meg imadta azt a lany, es amikor probaltam odamenni akkor vagy o bantott, vagy a lany montda, hogy szalljak le a pasijarol, aztan sokmindent elfelejtettem az almombol, de azt meg tudom, hogy lelkiztem a lannyal egy kicsit, es a lany azt mondta h talan meg egesz jofej is lehetek. Most nemtudom akkor mivan, ez semmit nem jelentett, mert most elegge szarul erzem magamat. Es azt se tudom, hogy a srac szeret-e meg igazabol... előre is köszi a valaszokat😚
2017. jan. 27. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

" megirta nekem facebookon, hogy smarolt egy masik lannyal"

"szeret-e meg igazabol"

Nem érzed az elletmondást?

Ha nem, akkor tartsd meg, legalább lesz mit gyakran megbocsátani neki.

2017. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a' murcint kavargatom és nem fiukal foglalkozom (,mert nem vagyok bu_zi).

De itt nem az a' lényeg anyád ehez mit szól ?

Keress normális faszit !

2017. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jan. 27. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ebből nem lesz már semmi.
2017. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!