Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom a régi iskolámró...

Miért álmodom a régi iskolámról és régi osztálytársakról?

Figyelt kérdés

Ezek az álmok nem most kezdődtek és mondhatni, hogy szinte minden éjjel ilyeneket álmodok. Legjellemzőbb, hogy az általános iskolámban vagyunk, általános iskolai osztálytársakkal, de néha keveredni is szokott és vagy az van, hogy a középiskolában vagyunk általános iskolai osztálytársakkal és középiskolai osztálytársakkal egyaránt.

Mindig változó szituációkban, hol számomra megalázó szitukban, hol olyanban, ahol én vagyok a középpontban.

Valami oka biztosan van, hogy minden éjszaka ezzel kapcsolatosak az álmaim, de fogalmam sincs, hogy mi. Rákerestem, hogy mit is jelenthet, de ez szerintem hülyeség.

"Idősebb korban régi osztálytárssal álmodni: bűntudat, valamit másképpen csinálnál ma már."

Nem érzem, hogy bűntudatom lenne, az mondjuk igaz, hogy sokszor gondolok arra napközben (nem mindig, de elég gyakran), hogy mi lenne, ha mostani fejjel kezdeném újra a gyerekkort stb.


2017. jan. 27. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostanában sokkal jobban foglalkoztat a régi életed, és mivel most rákoncentráltál, ezzel álmodsz.

Hány éves vagy?

2017. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami, elég sokat gondolok mostanában a régi dolgokra. 26 vagyok.
2017. jan. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!