Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy minden éjjel az osztályfőnökömmel álmodok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor álmodtam mindig a kémiatanárnővel, amikor vizsgáznom kellett a tárgyából. Nem történt vmi esemény vele?
2010. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyen. Ezért is nem értem, hogy miért jön elő minden éjjel...
2010. máj. 6. 19:03
 3/4 anonim válasza:
Túl sokat gondolsz rá.. énakkor szoktam valamivel/valakivel álmodni amikor sokat gondolok arra adologra ill. személyre.. valamilyen okból kifojólag:)
2010. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha tanárral álmodsz,az azt jelenti,hogy vizsga/dolgozat/felelet előtt állunk,és kételkedünk abban,hogy mindent jól tudunk-e.Az álomkönyvem szerint,én is sokat álmodok tanárokkal,engem például az ofőm felhívott telefonon,hogy az iskolai röplabda-bajnokságról beszélgessünk(én vagyok az osztály kapitánya),és közölte velem,hogy jobb játékot vár el tőle,és,hogy szerinte elpuhultam,rosszabbul játszom,mint tavaly.Ezt talán azért álmodhattam,mert mostanában tényleg rosszabbul játszom,csak ezt nem ismertem be sohasem és az ő véleménye sokat számít nekem.Nem lehet,hogy neked is valami hasonló eseted van?
2010. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!