Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaza van a szüleimnek?...

Igaza van a szüleimnek? Szerintük a sok idegesség miatt álmodok ilyenket.

Figyelt kérdés

Gyakran álmodom azzal a kórházzal,ahol nyáron feküdnöm kellett pár napot.Minap pl,azt álmodtam,hogy ebben a kórházban feküdtem az intenzíven,és ordítottam,h engedjenek haza

egy másik álmomban pedig a folyosón sétáltam éjjel,s az egyik nővér megengedte,h a gépjén facebookozzak


2011. okt. 30. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, igazuk van.
2011. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fakebook-kal álmodni. Nekem már az durva lenne, durvább mint kórházzal álmodni. Te tényleg nagyon sokat idegeskedhetsz.
2011. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mély nyomot hagyó helyzet, vagy esemény is megjelenhet visszatérő álomban, én pl. érettségi után még nagyon sokszor érettségiztem álmomban. :-)))))))))
2011. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van, valószínű mély nyomot hagyott az elmédben hogy kórházba feküdtél még ha talán nem is volt annyira durva, és ezt próbálod feloldani álmodban, mert tudat alatt( meg szerintem amúgy se) nem akarsz visszakerülni.
2011. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van, ez egy mély nyomot hagyott benned és ezért van ez. Én amikor 2 hét után kikerültem a kórházból és még itthon kellett maradnom egy kis időt, fogtam a kedvenc vígjáték vicces DVD imet és azokat néztem egész nap hogy lekössem magam és lehetőleg minél gyorsabban töröljem a kórházi emlékeimet, és ezt így sikerült megoldanom hogy ne maradjon bennem olyan mélyen. Ezt egy pszichológus ismerősöm javasolta ha nagyon idegeskednék emiatt majd, mivel ez volt életem első kórházi bennfekvése, akkor kössem le magamat valami mással.
2011. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szöcske005 válasza:

Velem is volt ilyen amikor spontán PTX-em volt és életmentő műtétet hajtottak végre rajtam.

Egy sima bőr alá kapott érzéstelenítés után át szurtak a bordáim közt a tüdőmhöz egy vascsövet, amivel behelyeztek egy müanyagot.

Mivel nem jól helyezték be ezért kihúzták és újraszúrták.

Miután Én sokkot kaptam.

Azután évekig álmodtam vele, és nappal is rettegtem, hogy előjön megint.

megbeszéltem a dolgot a háziorvosommal aki megnyugtatott.

És azóta csak gondolok rá.

próbád meg te is megbeszélni valakivel hátha segít.

De ne a szüleiddel, mert Ők elfogultak.

2011. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!