Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Elejére csak megjegyezném, hogy nagyon ritkán tudom csak felidézni álmaim, de erre nagyon pontosan emlékszem(színekre,hangulatra,akkori érzéseimre stb.)

Egy plázában lehettem két, számomra ismeretlen lánnyal, akik eléggé ellenszenvesek voltak nekem, mégis velük maradtam és vásárolgattunk. Majd valahogy egy romos épületekkel teli helyre értünk, ami mellett egy autóút volt(akkor ott 0 kocsival).Az a két lány pedig elkezdett bemászni az egyik épületbe, én meg még mondtam is nekik, hogy ne tegyék, ez veszélyes, és nagyon szorongató érzés fogott el.Ők nem hallgattak rám, bemásztak, majd a semmiből még vagy 5 lány előtűnt, és mindegyik hosszú,fehér ruhában, mint a robotok sétáltak egyre beljebb a sötétbe. Én itt már nagyon féltem,inkább elfutottam, és ahogy az autóúthoz értem, láttam, hogy egy autó kanyarodik be és megy a lányok felé. Az autóban két férfi ült(elég ocsmány kinézetűek), és tudtam, hogy nem jó dolgokat fognak csinálni a lányokkal. Én azért mentem tovább, és egy ilyen cigány piacra keveredtem, ruhák, ékszerek, csillogó, fényes dolgok voltak kipakolva. Egy férfit ott megkérdeztem, hogy tudnék visszajutni abba a plázába ahonnan eljöttem a két lánnyal. Elmagyarázta, majd elindultam arra, és minél közelebb értem hozzá, annál nyugodtabbnak éreztem magam, már nem féltem. A környezet is változott, már nem romos épületek voltak ott, hanem csupa zöld és szép épületek. Az utolsó dolog amire emlékszem, hogy a plázához érek, ami nagy üvegablakokból áll, és azok összevissza lengenek ki, és újra elfog egy szorongató érzés.


Kérem csak olyan válaszoljon, aki normális választ ad, nem vicceli el ezt a dolgot.



2017. jan. 31. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem viccelem el, komolyan mondom, hogy az ilyen álmok nem jelentenek semmit. Felidéződnek az agyadban dolgok, amiket átéltél, láttál, hatással voltak rád a közelmúltban, és azok jönnek elő ilyenkor összemosva. Fakadhat ez filmélményből, a képzeletedből, átélt dolgokból, de lehet olyan is, amit nem is hallottál, láttál sehol, csak előjön az agyadból álmodban. Ez ilyen. Nincs jelentése.
2017. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A plázának nincs jelentősége, viszont az eltévedésnek van; félelmek, bizonytalanság.

A piac meg annyit jelent, hogy rövid távú tervek. Remélem tudtam segíteni. :)

2017. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Piac = rövid távú tervek... Hú, gratulálok, ez aztán álomfejtés!
2017. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

13:14-es

Ezt írta az oldal, ha te jobbat tudsz, miért nem írod le? :)

2017. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: pont ez a lényeg, hogy nem weboldalakról kell álmot fejteni. Van, aminek van jelentése, de az álmok elég egyértelműek azért. Ez nem úgy van, hogy azt álmodom, hogy hullámvasúton ülök, akkor érzelmileg bizonytalan vagyok, mert lehet, hogy csak egy kedves emlékem idéződött fel bennem valakivel kapcsolatban.

Az összes álomfejtős oldal ostobaság, még ha vannak is bennük részigazságok.

2017. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokért köszi!:)
2017. jan. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!