Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan bizarr álmom volt,...

Olyan bizarr álmom volt, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy terhes vagyok, min.7-8 hónapnál járhattam, rendes nagy hasam volt. Viszont erre csak akkor jöttem rá, mikor szóltak. Nagyon örültem, de nem akartam elhinni és nem mertem sem orvoshoz elmenni, sem tesztet csinálni, nehogy kiderüljön, mégsem vagyok terhes. Közben meg gondoltam, hogy milyen hülye vagyok, tutira gyereket várok, még érzem is ahogy mozog... Végig féltem, hogy kiesik a gyerek belölem.

A sok félelem ellenére nagyon pozitív álom volt, de mégis annyira bizarr...


2017. jan. 27. 13:22
 1/9 anonim válasza:
Legalább lány vagy?
2017. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, legalább nö vagyok.
2017. jan. 27. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
korod?
2017. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felnött nö vagyok, férjnél, szeretnénk babát, de nem nagyon gondoltam rá mostanában.
2017. jan. 27. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztaltál kiesett időt ?

Csak úgy ott termett tűszúrás vagy műtéti heg ?

Ébrettél roszúl felrakott ruhában ismeretlen ruhákban ?

Tünt el magzatod csak úgy spontán ?

2017. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor szimplán csak ez a vágyad.

A tudatalatti generálja az álmokat a vágyaidat, félelmeidet használja alapanyagként.

2017. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Velö: Milyen az amikor az embernek spontan eltünik a magzata? Mint amikor a kulcsom keresem, hogy elöbb meg megvolt, nem tudom hova lehetett?

Es nem, nem raboltak el az ufok. :)

2017. jan. 27. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
"A tudatalatti generálja az álmokat a vágyaidat, félelmeidet használ" Ez nagyon nem igaz. Az én álmaim rendszeresen megtörténnek. Az álmok üzeneteket hordoznak nagy többségben, csak sokan egyáltalán nem figyelnek rájuk.
2017. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oke, es akkor mi volt az en almom üzenete?
2017. jan. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!