Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Tegnap este álmodtam, próbáltam megfejteni netes álmoskönyvekből, de mindhiába...


Szoval az volt, kocsiba ültem én, anyum, és még két közeli rokonom. A két közeli rokonom elment a bankba.

Én a hátunk mögött megláttam egy rendőrkocsit.. s hamarosan álarcos emberek jöttek ki (valahonnan) [ahogy a bűnözők be szoktak lenni öltözve], és rám lőttek. (ekkor már nem volt mellettem anyum, de fogalmam sincs mikor és hova tűnt el)

És hiába kocsiba voltam, eltalált a golyó,(a lépemnél) még arra is emlékszem, hogy ekkor egy kicsit felriadtam az álmomból ezzel a mondattal: mi a franc? Mennyjek a sürgősségire?

Utána végül visszaaludtam, és ugyanúgy lődöztek rám, (ekkor próbáltam halottnak teteni magam, [mert akkor abba szokták hagyni] de semmi eredménye nem volt) aztán az egyik rokonom jött, beült a kocsiba, gyorsan bezártuk mind a négy ajtót (én üvöltöttem, zárd! és hogy indulj!)

amikor bezártuk mind a négy ajtót, akkor pedig ki akarta nyitni aki lőtt, de nem tudta. Ezután elindultunk a kocsival (el tudtunk indulni)


Nagyon félelmetes, rémisztő volt, és tulajdonképp még mindig hatása alatt vagyok, és azért akarom megfejteni...


Az a baj, hogy még ilyen bűnözős műsort sem néztem hogy arra tudnám fogni. Egyedül amit este néztem a tv-ben az a Dal volt...


Nem tudom ez számít-e valahogy 2-3 napja mindenen kiakadok...


Előre is köszönök minden választ!



2017. jan. 29. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, pedig curva okosnak képzelem magam. Kiderült nem vagyok. Kérd a felettes éned vagy a gondviselőt, hogy adjon álmot a megfejtésre is.
2017. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!