Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban wc re menten kinti wc re de tele volt legyekel és egy kis mókus is bejött aztán az égen láttam repülőket utána az orvosnál voltam egy kis babával nemtudom kié volt.

2017. jan. 31. 13:51
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A WC a szükségeidet jelképezi. A kinti WC a szülői ház oltalmától védtelen állapotra utal. Gondolom fiatal vagy, és van többek között szexuális szükséged is. A legyek démonokat jelképeznek, akik azon dolgoznak, hogy az ember a szükségeit bűnös úton elégítse ki. Az, hogy sok légy volt, jelenthet egy bűnös emberekkel teli környezetet. pl egy házibuli, disco, rockkoncert stb, A mókus női nemi szervet jelképezheti, mi is gyakran hívtuk kedvességből mókusodúnak. A repülő utalhat utazásra, pl. egy nyaralásra, esetleg külföldi munkára, stb.

A gyermek, az gyermek, az orvosnál a gyermek, - a megszületett gyermekre asszociál , azt pedig hogy nem tudod, hogy kié volt, a nemzés körülményeire utal, pl egy csoportos szexre.


Tehát az álom a következőre figyelmeztet:


Vannak velünk született szükségleteink, amiket itt a földi életben igyekszünk kielégíteni. Ki így, ki úgy. Ilyen a szexuális élet is. Az álmod arra figyelmeztet, ha ezt a szükségletedet ha egy bűnnel teli, fent említett környezetben próbálod meg kielégíteni, baj lehet a vége, egy nem kívánt terhesség.


Magyarul: Hívnak majd szórakozni. Elmész egy házbuliba, a dolgok úgy alkulnak, hogy részt veszel egy csoportos szexben. Ha lány vagy teherbe esel, ha fiú vagy, a lány rád fogja, hogy te vagy a gyereke apja. És megszületik a gyermek, ami kettébe törheti az egész életed, és abban se leszel biztos, ki az apja a gyereknek.


Következmények:

Ha becsületes fiú vagy, belekényszerülsz egy rossz házasságba, ami egy egész életre tönkretehet, csak szenvedést okoz.

Ha lány vagy ott állsz majd egy gyerekkel, akinek nem tudod ki az apja. Egy gyermek felnevelése sok áldozattal jár, és a gyermeknek mindkét szülőre szüksége van, hogy egészségesen tudjon felnőni. Az egyedül nevelő szülők, akár elvált, akár lányanyák, vagy férfiak akik bármilyen becsületesen, és lelkiismeretesen nevelik gyermeküket, a másik szülőt sosem tudják pótolni. Az egyszülős gyermekek mindig hátránnyal indulnak az életben, és sokszor nem tudják feldolgozni a másik szülő hiányát. Ezért lesznek kábítószeresek, alkoholisták, lázadó "punk"- osok, stb.


A megoldás: Tartsd távol tartod magad ezektől a helyzetektől, és ne engeded magad "elcsábítani" és őrizd meg magad tisztán a házastársadnak, akàrhogy cikiznek is.

Keresd azt aki most figyelmeztetett. Istent. A párodat pedig ne a bulikban, hanem inkább egy Istentiszteleten keresd.


Ha már esetleg házas vagy, akkor a párválasztásos része nem vonatkozik rád, akkor maradj hűséges a házastársadhoz, akármilyen módon is próbálnak belevinni egy ilyen helyzetbe.


Tudom, hogy a mai fiatalok között ez ciki, de hidd el megéri.


Nem véletlenül mondja a Biblia: Ne paráználkodj! Ne törj házasságot!


Sok sikert, bölcsességet, és legyen erőd!


Engedelmeskedjetek azért az Istennek; álljatok ellene az ördögnek, és elfut tõletek.

Jak.4:7

2017. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat én Isten félő ember vagyok nem fogok ilyen helyzetbe kerülni ebben biztos vagyok de sokat segítettél köszönöm!
2017. febr. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!