Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Eléggé mély nyomot hagyott bennem, miután felébredtem, csak ültem, és egy óráig bámultam sokkosan a falat, nem tudom miért.

Tehát, az elejére nem is emlékszem. Nagyon nehéz elmagyarázni, hogy mi is volt. Az ágyamon voltunk, egy másik emberrel, és egy kisgyerekkel. És a kisgyereket át kellett juttatnunk, hogy egy hidat formálunk magunkból, furcsa állagú botok segítségével, de nem volt jó a megoldás, soha. Nevetségesnek hangzik, de tudatomnál voltam, az álom fele után, és órákig szenvedni nem vicces. Teljesen sötét volt, egyébként.

Után rájöttem, hogy hé... akkor miért nem kapcsoljuk be a TV-t, hogy lássunk? Ez már a valóságban volt, és bekapcsoltam. Ilyenkor már nem álmodtam, tök sokkosan feküdtem, majd visszaaludtam.

Azonban megint ilyet álmodtam. Most még rosszabb volt. Azonban mikor, most az álmomban, bekapcsoltam volna a TV-t, akkor egy alak, akire már nem emlékszem, kikapcsolta, majd rám nézett (itt valamiért látszott az arca) és azt mondta, hogy "Ha megtudnák az igazságot depressziósak lennének, és öngyilkosak lennének."

Ez nagyon mély nyomot hagyott bennem.

Ezután pedig felkeltem, de nagyon furcsa gondolatok voltak a fejemben, mintha nem is én irányítottam volna őket. Full undor, és elítélés nélkül elképzeltem, ahogy anyám bejön, megkérdezi mi a baj, én meg elkapom a gallérját, és véletlen addig húzom, még a falnak nem esik, elájul, és vérző fejjel, beteg vigyorral a lábamat átölelve hintázni kezdek. De ez lehet az álmomba volt, ugyanaz volt a helyszín és a póz, már nem tudom.


Ez teljesen igaz, lehet valami jelentése? Nagyon nyomasztó volt átélni, visszagondolva még ijesztő is.

Hozzátenném, egy ötperces álom amit átéltem több óráig tart, ez meg több órás volt, és 30 percet takart valós időben.



2017. jan. 31. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne íjesztőenfura xd.
2017. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!