Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ugy hogy ha valamimet...

Van ugy hogy ha valamimet beütöm álmomban akkor ha felkelek tényleg fáj ott ahol álmomban. Van igy ezzel más is? Mért van ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 23:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
Velem volt olyan, hogy azt álmodtam, barátnőm a konyhában sikít, minden szürke volt és kiszaladtam álmomban és arra keltem fel a konyhaajtónál, hogy úgy belerúgtam az ajtóba, eltört a lábam, na ez milyen már:D
2010. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Itt az a baj, hogy az emberek tobbsegeben nem tudatosul, hogy nem azert faj, mert azt almodtad, hogy faj, hanem azert almodtad, hogy faj, mert a valos eletben fajni kezdett:)

Irtak olyanokat, hogy valaki friss sebet talalt magan, siman szerezhetted alvas kozben (karmolas, valami eles targy a kozelben, akar gyuru is; a fallal valo kellemetlen talalkozas:)) mondjuk azert jo lenne tudni hogy az az "alvas kozben nem megszerezheto" seb milyen is:) Egeszen biztosan van ra magyarazat, de igy nincs.

2010. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17:41 - Az a friss seb vágás nyom, amit kés, olló vagy hasonló okozhat, aminek éle van, nincs éles tárgy az ágyam közelében, semmi, és nem mászkálok álmomban, és senki nem tud bejönni se, mert kívülről gombkilincsem van, és belülről benne van a zárban a kulcs! És tudod, mi a furcsa, villámgyorsan kezdett eltűnni, gyorsabban gyógyul, mint bármi más sebem, pedig nem használtam rá sebgyógyítót. Nem szerezhettem álmomban.
2010. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17:41 - Még valami, ilyen mély sebet a körmöm nem tud okozni.
2010. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a testünk alkalmazkodik az álomhoz,csupán az álom a testünkhöz.Leegyszerűsítve,ha miközben alszunk,és a valóéletben pl ráfekszünk az ujjunkra,vagy az ágy szélébe verjük a fejünk(v ilyesmi) befolyásolhatja az álmunk,és ez történik ott is,csupán máshol,más eseményekkel.(Álmunkban ugyan úgy érezzük ezeket,s mikor felébredünk,nem azért fáj valamink mert álmunkban történt az a valami,hanem mert a való életben történt velünk valami,ami az álmunkat befolyásolta).
2010. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23:16 nem lehet hogy vámpír volt aki lusta a fogait használni, ezért vágott meg? :D
2010. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!