Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért olyan furcsa nekem ez...

Miért olyan furcsa nekem ez az álom?

Figyelt kérdés
Üdv! Van az èletemben egy lány akihez màr jó ideje viszonzatlan èrzelmek kötnek.Volt nemrèg egy csûnya konfliktusunk egymással , elèg rondán viselkedtem vele , mardos is a büntudat emiatt. A lènyeg ezidáig sosem álmodtam vele,azonbsn most igen,az álmomban ő eljött hozzám látogatoba a lakohelyemre,majd kisètáltunk együtt a folyopartra sütött a nap szèp idő volt,majd felültünk egy hstalmas kiszáradt fa tetejènek ágaira,jött a folyó zavaros sebes vize lett ès körbe vett minket,következő kèp hogy egy vásári forgatagba vagyunk ahol szorakozunk,vásárolunk,jol èrezzük magunkat,jönnek fèrfiak akik közeledni probálnsk hozzá de elhajtom öket,beülünk egy csöndes helyre ahol hozzánk lèp egy idős ember papi reverendába,kezèben imakönyvvel,majd egy percre kilèpek a helysègből odakint váltok pár szot egy postás emberrel s visszamenve látom hogy a pap zaklatja a lányt,erősen fogva a karjait,leszedtem rola,majd ujra a forgatagban sètálgatunk,mignem a lány eltünik mellölem.Keresni kezdem , mindenhol a forgatagba, majd a város utcáin,látok egy buszt ami üresen áll a buszmegálloba defektes kerèkkel,közben látom a kèt ève elhunyt szomszèdomat orgonavirágot szedni,beszèlek a szintèn fèl ève elhunyt apámmal is,majd valami pályaudvaron is vagyok ès egy vonatrol szállok le ami èpp megáll,közben besötètedik,látom a holdat az ègen,sarlo alaku nèhány felhö takarja de a lányt nem találom.Itt felèbredtem megnèztem hány óra visszaaludtam ès ugyanaz az álom folytatódott,otthon vagyok,teszek veszek az udvaron,ès most jön ami fura nekem,megjelenik a halott apám ès jön vele mosolyogva a lány is. Megláttam őket ès itt vège,felèbredtem . Mit jelent az hogy èpp az elhunyt apám hozza vissza azt nekem aki eltünt,elvesztettem?

2017. febr. 5. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy szkeptikus válasza:

Gyakran gondolsz a lányra,ugyanakkor hiányzik apukád is.

Egy nem szkeptikus válasza:

Lehet apukád üzenni akart így neked,hogy ne add fel a "harcot" a lányért.Azt akarhatta ezzel mondani,hogy bár nincs veled de mindenben támogat.


Most döntsd el te,hogy melyiknek hiszel.

2017. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti amit gondolsz róla hogy jelent.felébredni meg azért ébredtél fel pont akkor,mert fixáltad a tekinteted,igy leàllt a REM fázis.
2017. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!