Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik ilyen lény vagy ez...

Létezik ilyen lény vagy ez csak az én agyszüleményem volt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy volt egy ember akinek az orra olyan volt mint egy nagyobb termetű kutyának (tehát tudjátok, olyan hosszúkás) és ugyanúgy jött volna belőle a szája is csak az alsó állkapcsa hiányzott mert valami baleset érte vagy nem tudom. Ez az egész egy fekete valami volt. Nem néger, hanem fekete mint egy kutya. Ha jól emlékszem segíteni akartam rajta mert ő jött hozzám, de egyáltalán nem keltett bennem félelmet. Közben felkeltem de visszaaludtam. Így ébredés után persze félek tőle :D de kíváncsi vagyok, hogy valakinek eszébe jut-e valami erről. Abból indulok ki, hogy sokszor ábrázolták már a kentaurt. Lehet ez is valami hasonló lény? Vagy csak én találtam ki álmomban?
2017. febr. 10. 08:06
 1/2 TundiMóni válasza:
Ilyen lény nincs, csak a fejedbe sajnos :D
2017. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ninininini, aapuuu :D


Kicsit megnyugodtam amúgy :)

2017. febr. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!