Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom egyfolytában...

Miért álmodom egyfolytában ezt? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szinte minden nap azt álmodtam ,hogy terhes vagyok, de erre semmi esély nem lehet mivel nem élek szexuális életet.Körübelül 1 hónapja abba maradtak az álmok, de most éjjel megint ezt álmodtam.Soha nem szülök meg, mindig csak arról van szó ,hogy nemsokára szülni fogok, egyszer el is vetéltem.Reggel amikor felkelek mindig furcsa érzésem van.Mit jelenthetnek ezek az álmok és miért álmodhatom ezt?
2010. máj. 8. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 éves lány vagyok.:)
2010. máj. 8. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek magának kell megfejtenie. Álomfejtő nagy humbug, mivel ő nem látja a te emlékeidet.
2010. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok pszichológus, de valószínűbb, hogy ha az általad írtak miatt kizárt, hogy terhes lennél, hogy valamilyen "terhet" cipelsz már régóta, amit szeretnél megoldani. Vagy mondjuk van valami nehéz vizsga, amire készülnöd kell és tartasz tőle. Esetleg bármilyen olyan dolog, ami nagyon erősen fogalkoztat és úgy érzed neked kell "megszülnöd" a megoldást. Talán az elvetélés a kudarctól való félelem jele. Az álomfejtés szerintem nem egy egzakt tudomány, szóval itt senki nem fogja megmondani valószínűleg ezzel kapcsolatban a tutit :-)

F/40

2010. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán gyereket szeretnél,és a tudatalattid miatt vannak az álmok.
2010. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert kefélni szeretnél végre egy fincsit !
2014. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!