Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apum meghalt két hónapja és...

Apum meghalt két hónapja és azóta mindig azt álmodom, hogy. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
... egyszer csak hazajön munkából és mindenki tökre örül neki, úgy csinálnak, mintha misem történt volna. Egyedül csak én tudom, hogy már meghalt és nem kellene itt lennie.
2010. máj. 8. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kötődtél édesapádhoz, és friss a gyász is, ezért álmodod, mindtha még most is élne. Ahogy telnek a hónapok és az évek egyre ritkábban fogsz ilyeneket álmodni. Próbáld meg őt elengedni, mert ő is ezt szeretné, ugye érted mire gondolok?
2010. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Apum meghalt két hónapja és azóta mindig azt álmodom, hogy....... Ez mit jelent?

(így írtam a kérdést, a "...." a folytatást szimbolizálja, csak a modik kitörölték a nekik feleslegesnek tűnő pontokat).


Egyébként 16 éves vagyok és apum öngyilkos lett. Velünk élt végig.

2010. máj. 9. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom...
2010. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon sajnálom. Az ilyen dolgok mindig elszomorítanak :( Pláne ha egy 16 éves lánnyal történik. Engem legjobban az tett depresszióssá, mikor nagymamám meghalt, jobban szerettem őt a szüleimnél is. És igen, idővel múlni fog a fájdalom :)


19/f

2010. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit jelent, hogy nagyon szereted és hilyányzik.
2010. máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat is álmodtam, pedig már jó ideje halott volt, hogy hazaérve ott találom a konyhaasztalnál. Kérdem tőle:

– Hát te mit keresel itt?

– Hogyhogy mit, fiam, hazajöttem.

– No, de hát te meghaltál.

– Igen, az igaz, de már elmúlt.


És a röhej az egészben, hogy álmomban teljesen természetesnek tűnt a magyarázata. Elmúlt. A te álmaid is el fognak idővel múlni.

2010. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

06:47nek érdekes,mert én is pont ilyet álmodtam mikor meghalt a mamám.

Amúgy meg akit nagyon szerettünk azt nehezebben engedjük el és azért vannak az álmok.Ahol a mamám élt abban a házban lakunk.Sajnos már a papám sem él,de néha úgy érzem mindha itt lenne velem és figyel.Néha félek is,mert vannak jelek.Amúgy halál után 1szer vagy 2szer álmodsz ilyet és elengeded végleg!

2010. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!