Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Egy 1940-es...

Ez mit jelent? Egy 1940-es években nagy sztár filmszínésszel álmodtam, megjegyzem soha nem kedveltem olyan hű de nagyon és nem is szoktam nézni filmeket tőle.

Figyelt kérdés
Valahogy belekeveredtem egy jelenetbe, talán film, az utcán és bele ült a nyakamba és éreztem, hogy vizeletes a nadrágja ülepe.

2017. febr. 27. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nincs erre ötletem, csak jelzem, hogy én egy valamivel későbbi magyar színésszel álmodtam 1-2 éve, aki nem annyira kiemelkedő számomra, bár értékelem, és csípem a búráját, azonban nem is értem, miért álmodtam vele, tudtommal először és utoljára. De azóta is merengek olykor azon az álmomon...


Amikor álmodtam vele, hónapok óta nem láttam semmiféle filmet vele. Persze van tippem az okára, de most ebbe nem mennék bele, bár lehet, h te is hasonló okból...

2017. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!