Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kit tud mondani nekem iluminát...

Kit tud mondani nekem iluminátus sztárokat mert érdekel a dolog?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Rhianna, Shakira, Beyonce, Michael Jackson - tualjdonképpen mindazok, akik az egész világon ismertek.
2016. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Először is kérdező , ha érdekel a dolog bár a nevét írjad le helyesen: Illuminátus. Hogyha eltypeoltad nem szóltam. Másodjára: Michael Jackson nem volt illuminatis , ponthogy őt az illuminatisok gyilkolták meg, mivel nem akart közéjük beállni. Ha utánakeresel a lánya twitteren utalásokat is tett erre. Sry itt nemtudok linket küldeni.
2016. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi illuminátusok szeretünk előtérben lenni, mert mindenki a háttérben keres.
2016. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok illuminátus es nem is szeretnék az lenni csak érdekel hogy a sok hülye ember mint köztük a 3.válaszadó hogy tudja eladni a lelkét az ördögnek! A másik kettő válaszadónak köszönöm a válaszát!!!
2016. máj. 27. 06:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig igaz ám, amit a szektádban tanítanak.
2016. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj mért adtad el az ördögmek a lelked? Mi ertelme volt?
2016. máj. 27. 09:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam el semmit, ha érdekel.
2016. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is az illuminátus tagja vagyok. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok privátban.


Egyébként mindegyik sztár, tagja a csoportunknak. Öket jelöltük ki, hogy befolyásolják és a mi céljainkra idomítsák az embereket.

2016. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Lucifer, te nem is vagy tagja a szervezetünknek. És igen, mi mindig a háttérben maradunk. Kizárólag a fedöszervezeteink vannak elötérben.
2016. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Maximum régieket tudok, amikor még léteztek illuminátusok. Galileo Galilei, Bernini, Raffaello stb.
2016. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!