Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak én álmodok állandóan...

Csak én álmodok állandóan ilyen baromságokat?

Figyelt kérdés
Állandóan ilyeneket álmodok: Lerombolják az egész falunkat mi meg menekülünk valami elől a családommal, vagy- ezt a gyereket elrabolták és én meg néhány ismerőssel segítek megmenteni aztán jönnek a bonyodalmak(lövölde,harc), a gyakori: a falut megszállták zombik eleinte csomót megölök de a végén mindig jönnek a csontvázak és azok ellen nem tudok mit kezdeni és mindíg ugy van vége hogy a garázsba befutok és bezárom a garázsajtót ők pedig törnének befele... nem vagyok normális ugye? :S 17f
2010. máj. 9. 22:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Na még felsorolok 1-2t a helyszín az udvarunk volt és a második vh.ban voltunk mindenki megvolt anyuék főzték a kaját én meg apu fegyverrel vártuk a nácikat, lelőttem néhányat kifogyott a lőszer elkezdtek kergetni, óvodás koromban ilyet: lenézek a kertbe és egy oroszlán járkál ott
2010. máj. 9. 22:06
 2/8 A kérdező kommentje:
Van ezeknek valami "mondanivalójuk" számomra?
2010. máj. 9. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Fú felsorolnám én az elmúlt 2 hétbe miket álmodtam :D De tényleg kb 2 hete, az előtt csak néha álmodtam baromságokat. Pl pár napja, egy 8.-adikos csajjal álmodtam [én 6.-os vagyok] aki a sulimba jár. :D Azt álmodtam először, hogy pasi vagyok, összejöttem a csajjal, aztán a házukban már valahogy csaj voltam, és összeakartunk házasodni [én 13, ő 15], meg h suliba óráról kiszöktem, h vele legyek xD

Tegnap meg olyat h állunk sokan körbe és mindenki csapkodja a seg.gét legyezővel, a kör közepén meg van valaki, aki már nem tom mit csinált :P :P


13/L

2010. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi szokatlan nincs az álmaidban, régebben nekem is volt ilyen pl. hogy dinoszaurusz elől menekülök egy hídon, vagy hogy rendőr vagyok és bérgyilkost küldött rám a maffia.


de mostanában ennél sokkal kuszábbakat szoktam álmodni, van hogy halandzsanyelven beszélnek, van amikor nemlétező hangszeren játszom közönség előtt stb.

2010. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok háborús filmet nézel, vagy túl sokat foglalkozol háborús dolgokkal. Nem tudom vidéken hol laksz, de ha olyan helyen ahol bármikor kitörhet a polgárháború akkor ez is okozhatja.

Ha fentiek nem igazak, akkor az lehet az oka, hogy óriási feszültségek tombolnak benned. Azt csak te tudhatod, hogy miért vagy feszült.

2010. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is szoktam nagy hülyeségeket álmodni. :D

Példák:

1. Otthon a könyvespolcon megláttam két különös szótárt: Magyar-Skorpió, és Skorpió-Magyar. Később a húgomtól megtudtam, hogy ő tanul skorpióul, és azt hiszem mondott is egy mondatot, de az ilyen krákogás volt.

2. A "Terminátor: Sarah Connor knónikái" című sorozat releváns epizódjának megtekintése után azt álmodtam, hogy egy nagy épületben vagyok, és a vörös hajú terminátor nő (Catherine Weaver) lemészárol mindenkit. (Konkrétan a megnézett epizódban is lemészárolt egy épületben mindenkit az a nő.) Szépen megkértem, hogy X embert, és egy kislányt (azt viszem Savannah volt, a lánya) hagyjon életben, mert ők nem tudnak semmit. A nő ezt elfogadta, és engem is életben hagyott, de ezt nem értettem. Annyira kíváncsi voltam, hogy engem miért nem ölt meg, hogy utánaszaladtam kérdezősködni. Ő meg csak ciccegett, és végül úgy döntött, hogy mégis megöl (vagy lehet, hogy csak rám akart ijeszteni). :D Kinyújtotta felém az ujját, hogy átszúrja a fejemet, de itt felébredtem. :D

2010. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl sok Call of Duty zombie mode!
2010. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sok baromságot szoktam állmodni...
2012. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!