Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Kérlek nézzétek meg!

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel álmodtam: Nagybátyám+apám+egy régi nagyon jó barátom elmentünk pecázni (jégen horgásztunk, léken) a tó hatalmas volt a part a házunktól pár száz méterre volt. Megakasztottunk egy nagy halat, amelyet több óra után sikerült is kifogni egy hatalmas 92kilós lesőharcsa volt.


Szerintetek mit jelenthet??


2010. máj. 10. 13:49
 1/5 anonim válasza:

Szerintem azt, hogy ha valamiért megdolgozol, annak meg lesz a gyümölcse.

(Nem biztos, megérzés)

2010. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanazt, mint amikor azt álmodod, hogy nyertél a lottón.
2010. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nagy lehetőséget, amit nem szabad elszalasztani.
2010. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

HORGÁSZNI - Bizakodás, a jövőbe vetett hit. Horgászszerencse, jó fogás; célratörő magatartás. Horogra akadni: a kezdeményezőkészség hiánya.


JÉG -Azt jelenti, ami: hidegség. Ha jégen jársz, korcsolyázol és itt igen bizonytalanul érzed magad: feloldódási képtelenség, ami egy kis zavartól még inkább elmélyül. Ha a jégen biztonsággal, nagy ügyességgel mozogsz: jól alakoskodsz; nők álmában: szexuális ügyeskedés, amely mögött nincsenek átérzett indulatok. Jég, ami emberszerű alakot ölt: szeretnél feloldódni egy kapcsolatban, szerelemben, azonban nem vagy őszinte, valami meggátol talán a rosszindulat véleményed, kívánságod kimondásában. Jég, amit messziről látsz; nem értenek meg; közömbös partner. Jéghegy: rideg környezet; intézeti vagy kórházi emlék, amit valami napi esemény felelevenített; szigorú szülők jelenléte vagy emléke. Jégeső: fösvény partner, aki a legkisebb szükséges kiadást is könnyelműségnek minősíti. Jégeső, ha a termésedben pusztít: túl jól akartál járni egy alkuban, üzletben, ezért aztán nem is sikerült. Jegesember: unalmas téli esték régi feljegyzés. Jég, ami elolvad alattad vagy körülötted: sikerül feloldanod egy magadban lévő gátlást. Jégdarabok, ha a kezedben vannak: ügyesen irányítasz valakit; megőrzött józansággal érzelmeket játszol. Jégkocka italban: kicsit elvetetted a súlykot; úgy hiszed, többet mutattál meg magadból, mint ami ésszerű lett volna; fecsegtél.

2010. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Horgásszál sokat!
2010. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!