Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (Régen...

Mit jelent ez az álom? (Régen álmodtam, de többször is)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy egy üres kórházban voltam. Egyszercsak megjelent egy csomó ápoló, orvos, és rohangáltak be a kórtermekbe. Minden ajtón radioaktív jelzés volt. Én elindultam a folyosón. Itt megláttam olyan embereket, akiket tolószékben toltak (rohanva) az ápolók a termekbe (azt szűrtem le, hogy foltok voltak rajtuk, és ordítottak). Kijutottam egy kertbe. Körbe volt véve bokrokkal, fákkal, úgy, hogy nem láttam át rajta. Egy kis ösvény volt, odamentem és egy üres téren találtam magam. Volt a tér egyik oldalán egy nagy ház, oda indultam (messziről) és azonnal ott voltam az ajtónál, benyitottam. A kórházban voltam. Nem volt ott már senki, csak én sétáltam a folyosón "érzés kimutatása nélkül". A falakon repedések voltak, az ajtók nyitva, és amikor benéztem egyikbe, egy ágyat láttam, (üres, de teljesen rendezett)

Itt ébredtem fel..

13/F


2017. márc. 12. 02:44
 1/5 thoomas26 ***** válasza:
A legvalószínűbbnek az tűnik számomra, hogy a radioaktív veszélytől félsz a valóságban. Hallottad a hírekben, innen-onnan, hogy mik történnek ilyen fronton a világban, hogy milyen veszéllyel jár és (akár csak tudat alatt) rettegsz tőle. Talán az álom azt szeretné üzenni, hogy hagyd el félelmeidet (a kórházat), nyugodj meg, majd térj vissza úgy, hogy lásd, nincs értelme félned. Megjegyezném ezúttal is: a legpontosabb értelmezést maga az álmodó adhatja meg mindig, ha egy picit elmélyed magában.
2017. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán érzek félelmet ezzel kapcsolatban.. Nemtudom

Köszi

2017. márc. 12. 19:37
 3/5 thoomas26 ***** válasza:
A félelem lehet tudat alatti is. De még az is elképzelhető, hogy egy előző életbeli élmény mindez, mely most az álmodban előjött, vagy egy lehetséges jövőbeli esemény, melynek majdan részese leszel, vagy e kettő valamelyikének szimbolikus lenyomata. Vagy egy annak idején nézett film hatása...
2017. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne haragudj, nem akarlak megijeszteni, de azt olvastam egy ilyen álomfejtős könyvben, meg az anyukám -aki pszichiáter- azt mondta, hogy ha egy ágy van az álmodban, akkor az halált jelent. Ha nem is halált, de valami nagyon rosszat. Ez az álom alapjában véve nagyon rossza előjelű. Légy óvatos!
2017. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy ezután az álom után mindig jó napom van.
2017. márc. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!