Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Láttam...

Mit jelent az álmom? Láttam benne nagyon furcsa részleteket. Többi lent!

Figyelt kérdés
Egy temetőkertben álltam a lovammal, Ábránddal. Mindent vastagon borított a fehér köd, szél hajlongatta a sírok közt növő öreg tölgyek ágait. Belenéztem a lovam szemébe; a valóságban barna, de az álmomban kísérteties jégkék volt a pillantása. Elindultam egy keskeny ösvényen, az idős, kidőlt sírlapok és keresztek közt. Ábránd engedelmesen követett; patái halkan puffantak a füvön. Vége lett az ösvénynek: egy tisztáson álltunk, amit kőkeresztek szegélyeztek. Megálltam a közepén, s körülnéztem. A keresztek aljától az én irányomba vörös köd kúszott. Amint elérte Ábránd hárulsó lábát, a herélt megbolondult: szemei üres tekintetűek, fehérek lettek, mozgása energikusabb lett, és az egész lénye ellenem fordult. Eltűnt a hóka a fejéről, s a fekete szőrébe a lapockájánál egy kereszt alakult fehér szőrszálakból. A földet kapálva nekem támadott. Ekkor a sírok felől arc nélküli csuklyás szellemek és démonok jöttek. Azt kiabálták "Bevégeztetett!". Mit jelent ez az álom? Aki értelmeset ír annak megy a zöld pacsi!

2017. márc. 12. 07:57
 1/3 anonim válasza:
76%
Nem néztél olyan filmet,videót amiben ilyen dolgok voltak? Nekem is sokszor van az,hogy ha megnézek egy ilyesztő videót akkor azzal álmodok.
2017. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Pont ezért nem.
2017. márc. 12. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha álomfejtés akkor félsz valamitől ami el fog múlni, szeretnéd, hogy az maradjon olyab amien most.

Ha természet feleti akkor valaki akit szeretsz és közel áll hozzád a jövőben meg fog halni.

A ló jelenléte és viselkedését sajnos nem értem, ennyire jó álomfejtő sajnos nem vagyok. :D

Remélem segítettem.

2017. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!