Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez valami hallucináció volt...

Ez valami hallucináció volt vagy álomhoz köthető? Mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon furcsa élményem volt, ilyen még sohasem történt, pedig sok furcsaságot átéltem már, nem egy alvási paralízist is.

Tegnap este elég fáradt voltam, de tisztán emlékszem hogy még ébren voltam amikor ez történt, hiszen még csak pár perce feküdtem az ágyban, és éppen gondolkodtam valamit. Teljesen sötét volt eleve a szobában, meg a szemem is csukva volt, és hirtelen, egy fél másodpercre felvillant egy teljesen fehér kép. Lehet a többit már csak beleképzeltem, de esküszöm úgy rémlik mintha egy kórházat láttam volna, egy hosszú fehér köpenyes férfi állt nekem háttal egy asztal előtt középen. De mint mondtam, ezt már lehet csak beleképzeltem.

Csak fél másodperc volt az egész, de egyből kipattant a szemem és felültem az ágyban, nagyon gyorsan vert a szívem és nem tudtam mi történt. Szoktak lenni rémálmaim de ez nem az volt, hiszen még nem aludtam csak álmos voltam. Ráadásul ez csak fél másodperc volt és nem igazi álom, de esküszöm sokkal ijesztőbb volt bármely rémálomnál.

De mégis, az egyetlen értelmes magyarázat az álom lenne, hiszen nagyon ki voltam ütve tegnap este, mostanában túl vagyok stresszelve és keveset is alszom, így nem csodálkoztam volna ha pár perc alatt bealszok.

De mégis, ilyen hirtelen felvillanó vakítóan fehér álomkép? Ilyen létezik? Vagy mi lehetett?

Remélem nem azt jelenti hogy valami probléma van velem, majd megpróbálom kipihenni magam a hétvégén ha emiatt történt.



2017. márc. 3. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ez a túlhajszoltság, stressz, is okozhatta úgy ahogy leírtad. Én hiszek a természet feletti dolgokban is, de ebben az esetben nem tudok többet beleképzelni annál, mint hogy túl kimerült vagy.

Ilyenkor az agy tud érdekes dolgokat produkálni. Ki kell pihenned magad ez annak a jele. :)

2017. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak egy hipnagóg kép,vagy mivel nagyon ellazult lehettél,egy màdabb tudatàllapotban bepillanthattàl valami valós helyre is.Mint testen kívüli élményben.Amúgy semmi különös nem kell megijedni.
2017. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hiszel az ilyen dolgolban de lehet: jóslás, elöző élet, egy másik személyhez csatlakoztál és látad amit ő. Egyébként ha meditálsz lehet, hogy megtudod mi volt. De van olyan magyarázat is, hogy annyira fárat voltál, hogy az agyad ezt képzelte be magának.
2017. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy hiszek az ilyenekben szóval nem tartom kizártnak, de lehet tényleg csak nagyon fáradt voltam.

Nem számít, remélhetőleg nem fog még egyszer előfordulni:D

2017. márc. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!