Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet az alábbi...

Vajon mit jelenthet az alábbi "testcserés" álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Láttam, hogy van itt álomfejtés kategória, és gondoltam kapok az alkalmon, hogy leírjam egy különös álmomat. Több emlékezetes álmom is volt, de hirtelen ez jut eszembe.


Nagyon régen álmodtam, talán úgy 10 éve. Még általános iskolás voltam, azt hiszem 5. osztályos. Egy nyári nap volt, nagy nap, ugyanis az egész család izgatott volt, hiszen ezen a napon kapok új testet. És valóban új testet kaptam, minderre egy panel lakásban került sor. Nem értem, hogy az új test miben volt jobb, mint a régi, hiszen teljesen ugyanolyan volt. Ugyanúgy nézett ki, meg minden; viszont az álomban egyértelmű volt, hogy az új test jobb, csak éppen nem derült ki, hogy miért. Tehát megkaptam az új testemet, és mindenki örült, én is. És most jön az álom érdekessége: láttam a régi testemet. Csak állt az asztalra támaszkodva, és nézett üres szemekkel. Úgy nézett ki, hogy az a test élt, lélegzett, csak éppen nem lakott benne senki. Félelmetes volt. Valaki (lehet, hogy pont én) meg is jegyezte: "most már kidobhatjuk ezt a régi vackot".


Különös, hogy az álomban örülnöm kellett, és úgy is viselkedtem, mint aki örül, viszont az álom mégis negatív, nyugtalanító érzéseket hagyott.


Valószínűleg abban, hogy ezt álmodtam, közrejátszott az, hogy ezt az az előtti napon álmodtam, hogy új számítógépet vettünk. Nagyon izgatott voltam az új számítógép miatt, valószínűleg az álmomban is ez jelent meg, csak számítógép-csere helyett testcsere volt. Meg valószínűleg az is közrejátszott, hogy lefekvés előtt megnéztem a "Bolygó neve: Föld" című sorozat egy epizódját a TV-ben, és valószínűleg az is hatott rám. De máig sem jöttem rá arra, hogy ez az álom valóban csak az aznapi események hatása volt, vagy ennél mélyebb dolgok is közrejátszottak.


Mi a véleményetek?


2010. máj. 10. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a számítógépcsere miatt jöhetett elsősorban ez az álom.Örülsz az újnak,de a régit valamiért sajnálod.Álmodból úgy tűnik,a régi gép is használható lett volna még.

Ha viszont az álom nem a számítógéppel lenne összefüggésben,akkor valamiféle megújulást jelent."újjászületést".

2010. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!