Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiráz a hideg, miért álmodom ezt?

Kiráz a hideg, miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés
Van egy "nevelőapám".Nagyon gonosz ember,anyámat elszakította mindenkitől,még a saját szüleivel is szembefordította.Amíg ottlaktam velük,mindíg piszkált,lelki terror,gonosz viccek,fenyegetések,és anyámat rám is rámuszította,mióta együtt vannak,anyámat kicserélték..Én nem beszélek vele évek óta,mert félek is tőle,a szemében valami hatalas gonoszság van.Mostanság olyan álmaim vannak,hogy ma például egy idegen lakásban ezzel az emberrel együtt sütöttünk sütit anyámnak,ott tévéztünk,meg tök normális volt velem.Mi ez,valami vágyálom,hogy azt akarom,hogy fogadjon el?A sütiből kifelejtettük a cukrot,ez is jelenthet valamit?Mit gondoltok?Én nagyon szeretnék békében lenni mindenkivel,de egyszerűen az energiájától kiráz a hideg,mikor egy légtérben kell lenni vele,egyszerűen rosszul leszek..mindha kiszipolyozna..Mikor ott laktam velük,nagyon féltem tőle,mindíg bemenekültem a szobámba,mikor hazajött..Anyámat mindíg arra uszította,hogy meg kéne engem jól pofozni..De a mi családunkban nem divat az ilyesmi,s el is érte,egyszer késtem otthonról,és beleverte anyám a fejemet csapba,aztán meg is ütött..elérte a célját..na mindegy,szóval ez mit jelenthet,ha az egyetlen ellenségemmel álmodok ilyet??
2010. máj. 12. 07:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van csak apámmal és az élettársával. :S Az a nő folyton beleavatkozik mindenbe, és mostanában elég gonosz, és ilyenre formálta át apámat is :S
2010. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem azonnal kérj segítséget!Akár barátok szülei, vagy mindegy.Akiben megbízol!Család tagok.Sajnállak, rossz lehet! :(((
2010. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!