Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy erdőben sétáltam egy tó partján egyedül, és megláttam egy hófehér farkast egy sziklán ülni

Elbújtam egy fa mögé és lefényképeztem, de észrevett és üldözni kezdett

Beugrottam előle a tóba, de utánam jött, és megölt (nem emlékszem rá, pontosan hogyan)

Ezután szellem lettem, és így beszélgettem az ismerőseimmel, családommal, stb

Főleg a farkasos rész érdekelne, hogy mit jelenthet...



2017. márc. 29. 06:51
 1/2 thoomas26 ***** válasza:

Sok minden lehetséges, s a legpontosabb értelmezést mindig maga az álmodó tudja megmondani. Ugyanis az aktuális lelkiállapotát mindenki maga ismeri a legjobban. Az álmaink túlnyomó része ugyanis a lelkünk mindenkori félelmeinek, vágyainak, traumáinak, fel nem dolgozott érzelmeinek a szó szerinti vagy szimbolikus megnyilvánulása azért, hogy így az feloldódjon, s hogy a lélek megnyugodjon. Azonban, mivel az álom egy sajátságos tudatállapot, így előfordulhatnak valós, elhunyt személyekkel való találkozások is, ill. korábbi életekből vagy a jövőből származó képek is.


Mindezeket figyelembe véve: Lehet egy korábbi életed emléke. Akár egy jövőkép. Vagy foglalkoztat (akár tudat alatt is) a halál közeli élmény, mint olyan. Szimbolikusan mégis jelentheti azt, hogy félsz valakitől vagy valamitől, talán egy állattól.

2017. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

erdõ, ha zöld, és a nagy fáknak ágaitól oly sûrû, hogy nehezen járhatni el benne: méltóságot jegyez, de nem kedved szerint valót.


Kerner szerint: erdõt messzirõl látni: félelem. Sötét erdõben járni: megcsalás jegye. Nagy fájdalom. Erdõégés: fájdalom. Fiatal erdõben járni: nagyon jó.


Ha csendes: nyugodalom, ha viharos: sok baj a szerelemmel.


Rövidülnek a napok. Farkassal játszani: ellenségeid szaporodnak. Farkast látni: jó barátot jegyez. Farkastej: eltévedés. Farkastanya: hamisság. Farkasszõr: oltalom. Farkasfog: gyermeknek jó, asszonynak: gyermekáldás, öregnek: gonosz. Farkasalma: bánat. Farkasszínû ember: esõs idõjárás. Farkastorok: gonosz. Farkas, amely erdõszélen jár: öregasszonynak halált jegyez, fiatal nõnek titkos utat. Éneklõ farkas: veszedelem. Öreg farkas: szegénység.


Szûz havában: farkas nehéz esztendõt jegyez.


Gvadányi Márton szerint: farkas, ha megszólít és elkísér utadon: gonosz; asszonynak változás jegye.


Farkassal aludni: szép idõ. (1833.)


Farkas az ablak alatt: tûz. Farkas a küszöbön: betegnek igen jó. Farkaskutya: játék. (1855.)


Szent Mihály napján: szelet jegyez. Útonjárónál elakadást mutat. Böjtben: hiábavalóság.


telefon

- Általában rémálom; lidércnyomás; elintéznivaló. Telefon, amit hiába veszel fel, tovább cseng: tolakodó, leszerelhetetlen ismerõs, kolléga. Telefon, amin nem vagy alig hallod, amit mondanak: nem tudsz egy információ birtokába jutni, mire szükséged lenne. Telefont összetörni: sürgõsen vegyél ki szabadságot, pihenésre van szükséged. Profi telefonrongáló álmában: hiábavalóság, a telefon nélküled is épp elég rossz. Nyilvános telefonfülkét, mûködõt keresni: reménytelen szerelem. Üvegfalú telefonfülke: kifürkészik titkaid. Telefonautomata, amelybõl pénz hullik ki: némi kárpótlást kapsz elszenvedett sérelmeidért. Telefonszámla: méltánytalanság; olyasmiért büntetnek-bántanak, amit nem követtél el.

2017. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!