Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elhunyt nagyapámmal álmodta...

Az elhunyt nagyapámmal álmodtam. Nagyjából tudom mit jelent ez, de valaki tudná értelmezni az álmom másik felét?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne ez nekem,aki tudna segíteni,annak leírnám részletesen az álmom másik felét is. Tudom ,hogy ezzel akar jelezni és ezért lenne fontos ,hogy mit jelenthet az álmom másik fele. Aki segítene,leírom privátban. Köszönöm előre is.

2017. márc. 28. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hàt....attol függ mit álmodtál. De megpróbálhatok segiteni. Ha meghal egy közeli hozzátartozónk és mondani valója van akkor általában álmunkban üzen. Söt azt is mondják hogy ha kèrdezni szeretnèl töle tedd fel gondolatban a kèrdèsedet, ès az elsö válasz ami eszedbe jut Ö lesz. Egyesek hisznek ebben, mások szerint csak a tudatalattid "válaszol". Èn az elöbbiben hiszek. De mindenki döntse el maga. Nekem is volt álmom az apukámmal. Hirtelen halt meg ès nen tudtam elköszönni töle. A temetèse èjszakáján megjelent álmomban egy hatalmas börödel gyalogolt az úton èn meg mögötte álltam. Aztán egyszer csak hátraforfult mosolyogva bólintott aztán beszállt egY autoba (a miènkbe) ès elment. Tudtam mit jelent ez..elköszönt tölem de az hogy a kocsival ment el azzal azt akarta üzenni hogy egyszer mèg találkozunk sok sok ev mulva. Szóval èn már àomostam ilyet. Söt tapasztalatom is van a szellemvilággal. Ha gondolod irj
2017. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!