Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez az álom?

Mit jelenthez ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínűleg összefüggésben van az álmom egy rokon kórházba kerülése miatt. Egyébként nagyon ritkán szoktam álmodni, főleg egymás után 2 nap.

Álmomban egy áruházban voltunk, nem emlékszem pontosan kik volt körülöttem. Egyszer csak arra eszmélek, hogy szaladunk lefele (volt mikor kívülről láttam mindent) és egy nukleáris bombát találtunk. Egyikünk utolsó pillanatokban megpróbálta elvágni a kábelt, viszont az elkezdett nagyon gyorsan számolni és felrobbant. Amikor ez bekövetkezett, mintha az űrből láttam volna a robbanás lökéshullámát. Ezután visszakerültem a földre a feleségemmel. Egy téglaházakkal teli helyen voltunk, ahol minden ajtót ki akartam nyitni, mert ott szén-monoxid van. Ezután felébredtem. Ez tegnap előtt álmodtam.

Tegnap...Egy hírességnél (Andy Vajna) voltam és májrákja volt. Semmi más nem történt ebben az álomban.



2017. ápr. 5. 18:55
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez azt jelenti hogy vagy te félsz hogy valami bajod lesz, vagy veszélybe érzed magad, vagy a csaladodat felted hogy valami történni fog velük pl a kórházba került rokon iránt aggódsz.
2017. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!