Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ördöggel?

Miért álmodtam ördöggel?

Figyelt kérdés

Olyan nagyon furcsa és hátborzongató álmom volt, nem tudom hogy ez álmomban volt vagy valóság, de maszturbáltam (előtte pár hete olvastam a Bibliában, hogy ez bűn és hogy erre a ördög veszi rá az embert) persze én azóta is minden nap csinálom. És akkor én nem akartam csinálni ott az álmomban. De valahogy olyan érzésem volt hogy nem vagyok egyedül és akkor én magam rájöttem, hogy ott az ördög mellettem, csak láthatatlan. És akkor úgy megijedtem felriattam, hogy ordítani tudtam volna...


Azt is olvastam, hogy azt jelentheti, hogy valamit bajlódok a pénzzel, sportfogadással elbuktam tegnap 3000 Ft-ot és nagyon sokat gondoltam rá a nap folyamán, ezt is jelentheti?


24 F



2017. ápr. 16. 16:51
 1/4 thoomas26 ***** válasza:
100%
Elhitted, amit olvastál, s megijedtél tőle, hogy ez valóban igaz. Álmodban ez a félelmed jött a felszínre. Szerintem a pénzhez nincs köze.
2017. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdekel az ördög. Foglalkoztat.
2017. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csak egy álom, ne foglalkozz vele.
2017. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

,, Az álom csak akkor valós ha elhisszük. "

- Arylin aspektus


2 lehetőség van.


Az alap: este sokat ettél és rosszat álmodtál...


2. Valaki akit ismertél meghalt vagy hozzád közel álló


,, Nincs jó és rossz álom, csak álom van."

-Grealin mester

2017. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!