Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok róla többször is?

Miért álmodok róla többször is?

Figyelt kérdés
Adott egy felnott ferfi aki idonkent soforje annak a ceges busznak, aki embereket visz munkaba. Na ot kb havonta ketszer szoktuk latni. De ilyenkor teljesen elbuvol. Nem tudok rola semmit csak annyit hogy mentotiszt. Nekem nagyonis tetszik, de azt sem tudom hogyan kezdjek vele beszelgetni. Olyanokat almodok, hogy ey helyen vagyunk, orakig tancolunk lassu szamokra, osszeolelkezve... Majd ugye szepen lassan jon az ami no es ferfi kozott tortenni szokott. Csak koszono viszonyban vagyunk. O sem tunik tul beszedesnek es sajna en sem vagyok az. De minden gondolatom akorul forog, hogy meg kell ismernem. Sok ev van koztunk. Legalabbis ranezesre. Kb 20 ev. En 21 vagyok. Ti hisztek abban, hogy az almok jelentessel birnak? Elnezest az eketetekert meg esetleges helyesirasert, de telorol vagyok.
2017. ápr. 23. 10:02
 1/2 anonim válasza:

Nem. Azért álmodsz róla többször, mert ahogy írtad is minden gondolatod körülötte forog.

Ennyi elég az agynak, hogy éjszaka is ezzel foglalkozzon, különösen akkor, ha lefekvés előtt is róla ábrándozol. Belehabarodtál... ez ennyit jelent.

2017. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Az álmok minden esetben jelentéssel bírnak. Túlnyomó részük a mindenkori lelki állapotodnak a pillanatképei, a lelked vágyai, félelmei, traumái, megoldásra váró problémái törnek ilyenkor a felszínre - akár szimbolikus formában is -, hogy azok feloldódjanak és a lelked megnyugodjon.

Jelen álmod egyértelműen a kiszemeltedhez fűződő vágyad terméke. S természetesen csak kétféleképpen tudsz úrrá lenni rajta; egyik, ha túlteszed magad rajta és elfelejted, ha más férfi felé kezdesz hasonlót érezni, illetve a másik, hogy ha elkezdesz vele valamilyen formában kapcsolatot létesíteni. Ha egyikőtök sem túl beszédes, bevállalós, akkor némileg nehezebb a helyzet, de azért sohasem teljesen reménytelen. Mindenképpen beszélgetést kell kezdeményezz vele (de ma már ott van akár a facebook is), aztán a továbbiakban úgyis meglátod, mennyire életszerű a köztetek lévő lehetséges kapcsolat.

2017. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!