Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanaban rosszakat szoktam...

Mostanaban rosszakat szoktam álmodni! Gyermek koromban sok megalázás ert! Es vissza szoktak jönni az álmaimban! Miert lehet ez? (pszihologissal nem szeretnek beszelni )

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy készenállsz feldolgozni az átélteket.

nem könnyű, mert ha könnyű lenne már megtörtént volna magától.

Ilyen esetben jó ha valaki segít az érzelmi részében megtartani téged.

2017. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 thoomas26 ***** válasza:

Ha pszichológussal nem is akarsz, de valakinek, akiben megbízol, nagyon fontos lenne ezeket kibeszélni. Az álmodban valóban ennek a problémának a feloldódásának céljából jönnek fel ezen élményeid. A lelked szeretné megoldani őket, szeretne tőlük megnyugodni.

Tehát mindenképpen túl kell magad tenni ezeken a sérelmeiden lelkileg, s akkor jó eséllyel megszűnhetnek ezek az álmaid. S ennek egyik nagyon fontos része, hogy valakivel ezt meg és ki tudd beszélni.

Azonban a magadban való megértés is elengedhetetlen. Tudnod kell mindezen túl tenni magad. Megérteni, hogy elmúlt, nem tudsz rajta változtatni. Erősnek kell lenned, vagy legalábbis annak érezned magad, hogy le tudod győzni magadban az ezek okozta sérelmeket.

Ha karmikus okai vannak, megérteni, hogy miért kaptad őket és hogy mit tudtál tanulni belőlük. Meg kell értened, le kell zárnod magadban, és emelt fővel, optimizmussal a jövőbe tekintened.

2017. ápr. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hm
2017. ápr. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es nem készül feldolgozni ezeket ép ezaz. Kicsiként nagyon sok megalázásbol lehetséges. Kialakult egy trauma féleség. És kedves kérdező, ha valoban feloldozást kérsz akkor beszélned kell egy pszichologusal. A pszichologus már látott sok magadfajtát akiken segitet. Ez a ő munkája. Ha viszont mégsem érzed magad annyira rosszul akkor inkább beszéld meg a szüleidel vagy barátokal. Mindegy hogy de kikell adnod magadbol. Ez eltarthat napokig, hetekig, honapogik. És lelkileg mihamarabbi gyogyulast kedves kerdezo :)
2017. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaaszokat!:)
2017. ápr. 26. 07:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy konkrétan miről beszélsz, mint megalázás.


De azt igen, hogy egy gonosz, kegyetlen tanítónéni, még 50 év múlva is visszajön az ember álmaiban, minden ok nélkül.


Ez van. Jó tapasztalatokat kell szerezni, hogy szép álmaid is legyenek a rosszak mellett.

2017. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!