Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a mai álmom?...

Mit jelenthet a mai álmom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy valami baráti összejövetelen voltunk a szüleimmel és nagymamámmal. Egyszer anyukám kisebb összetűzésbe került egy "barátunk barátjával" és mondott valami olyat amitől ideges lett és azt mondta anyának, hogy üljön oda ahol ő ült. A pasi felállt és odament a táskájához. Elővett egy pisztolyt, megtöltötte, én meg apának próbáltam jelezni, hogy nézzen oda. Erre a pasi ráfogta anyára a fegyvert, rám nézett és gúnyosan nevetve keresztet vetett...Ekkor felébredtem, de elkezdtem bőgni reggel. Borzasztó volt szinte látni ezt az egészet. A családommal, különösen édesanyámmal nagyon jó a kapcsolatunk és igaz, hogy rettegek attól, hogy mi lesz, ha... :( Lehet, hogy most többen gyerekesnek tartotok, de szerintem ez most mellékes, nem ez érdekel. Kérlek segítsetek!!! Előre is köszönöm!
2010. máj. 14. 18:14
 1/3 anonim válasza:

Ne félj ez miatt, ez csak a tudatalatti szüleménye!

Láttál esetleg mostanában valami ehhez hasonló dolgot?

Akár tv, akár máshol?

Azért állmodtad meg ezt, mert félsz ettől, és ez egy gát neked!

A gátakkal meg mit kell csinálni? Le kell küzdeni!

2010. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem ez jósálom! úgyhogy vigyázz hátulról!
2010. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem láttam semmi ilyet. Sőt egy nagyon jó ideje nem is láttam semmilyen álmot. Furcsa is volt, hogy megmaradt, mert tudom, hogy attól függetlenül, hogy nem emlékszünk rá, vagy nem tudunk róla, még álmodunk mindig. Mindenesetre köszönöm a választ!
2010. máj. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!