Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy apám...

Miért álmodtam azt, hogy apám megerőszakolt?

Figyelt kérdés
A kőztünk lévő viszony nem a legjobb, nem emlékszek semmi olyanra, ami a kérdésre emlékeztetne...nem tudom. Bármi tanács?

2017. ápr. 27. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Az agyad lefekvés után is dolgozik. Most ezt az álmot kaptad.

Apád jól néz ki, esetleg félsz tőle.

Vagy egyszer úgy ölelt meg, hogy a tested félreértette.

2017. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Az is lehet, hogy nagyon ki kellett menned, és az agyad abszurd, rémisztő dologgal akart felébreszteni. Nálam így szokott lenni, akkor álmodom hülyeségeket.
2017. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is volt ilyen álmom, tinikoromban, többször is, nagyon szörnyű volt. És én fiú vagyok ráadásul. A mi viszonyunk sem volt túl jó. Ez csak egy álom.
2017. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Crisopher ***** válasza:
0%
Ez inkább ezotéria kategória. Családi kapcsolatokat nem szokás mindenféle álmok alapján megítélni.
2017. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az ezotériát ne keverjuk bele , vannak psihés és pshihoszomatikus összetevök melyek igazolhatoak. persze komolyabb kivizsgálást csak komolyabb esetek igényelnek, Ha nincs több visszatérő eset és reggel nem ébredsz kimerülten nincs komoly gond.
2017. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert vágysz a apád szeretetére, arra, hogy foglalkozzon, törődjön veled, arra ami nincs meg: "kőztünk lévő viszony nem a legjobb".
2017. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!