Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám ilyet szól hogy maradjak...

Apám ilyet szól hogy maradjak otthon a pics@ba. Hogy beszél velem? 18/F

Figyelt kérdés
normális?

2017. ápr. 22. 07:08
 1/7 A kérdező kommentje:
mert nem mwntem most regggel el vele
2017. ápr. 22. 07:10
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Örülj ennek én kaptam sokkal rosszabbat is 18/F
2017. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Akinek 18 évesen nem tetszik a rendszer otthon, elköltözhet! Senki sem akadályozhatja meg, jogotok van hozzá!
2017. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Miért nem mentél el vele? Biztos: CSAK.

Alkalmatlan sok gyerek az együtt élésre, a társasági életre. AZ élet nem abból áll hogy mindig ellenkezünk, lázadozunk. Vannak dolgok amiket megkell csinálni, még ha nem szeretjük.

2017. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha előzmény nélkül beszélt veled így, miközben soha nem szokott, akkor valószínűleg valami más miatt volt ideges, csak rajtad vezette le a feszültséget.


Ha rendszeresen ilyen stílusban nyilvánul meg, akkor apád hiányos műveltségű az illem terén.


Ha okot adtál rá, hogy így szóljon hozzá, akkor meg ne csodálkozz.


Vagy döntsd el, hogy melyik helytálló, vagy írj részleteket, mert ennyiből nem lehet többet leszűrni.

2017. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ettől a szótól kiakadsz? Jesszusom...
2017. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

valószinű megérdemelted

egy felnőttet tisztelned kell fóleg ha az apád és segiteni a házi munkába apádnak és anyádnak is mert ott lax

költözz el ha nem tettszik a rendszer . és megtudod mijen

valószinüleg nem fizetsz a rezsibe akkor vedd ki a részed a takaritásba stb

vagy kérdezd meg apád mért nem mehetsz el az is lehet hónap vége van és nem tud pénzelni zsebpénzzel

ennek te tucc utána járni vagy vállalj másodállást ijenek

sztem te nem vagy normális , beszélj anyáddal is , ne csak csavarogj a kotsog haverjaiddal :O :O :(

2017. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!