Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után van még értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van még értelme? Nagyon sok hülyeséget tettem és elértem azt, hogy kidobtak. Elzavartak de nagyjából már nyugis a légkör.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel voltak problémák. Hat hónap után az anyja eltiltott minket,mert anyukám részéről félig roma nemzetiségű vagyok. E mellett barátnőm elmondta az anyjának,hogy egy-egyszeri alkalom: Azt kérte barátnőm,hogy legyek vele erőszakos az ágyban. Én feláldoztam érte a családom! költöztünk miatta meg komolyabbak. Most ott tartunk,hogy már rendőrségi ügy is volt ebből,mert le szökött hozzám. Az apja nem segít neki.

(Az anyjáék elváltak) Barátnőmet bezárják a szobába és kuss a neved! Én itthon kapom a fejmosást,hogy nem érdemlem meg stb... Volt egy usb stick-es netem és ezt telefonálásra is használtam. De ahogy hivogattam barátnőm akkora számlát csináltam,hogy le kapcsolták. Édes anyám ordít és el is zavart.

Mi bátyáméknál élünk,ahol egy szobáért fizetni kell. Sokat.. és sajnos csak szoc és családi munka lehetőségre nincs se nekem se anyukámnak. Valamelyik nap Felhívott Barátnőm apukája,hogy értsem meg hogy nem jöhet le meg hogy ha lesz valami baja a lányának akkor megver. Ez a család nagyon kemény,mivel barátnőm anyja és az élet társa is fenyegetett meg most az apja.

Amikor itt volt barátnőm bevitték a rendőrségre és meg kellett várnia amíg a szülei érte jönnek. Én elhiszem,hogy meg ijedt de amikor ki jött az anyjával az anyja ordított velem,hogy felejtsem el meg hogy én verem a lányát. És barátnőm nem szólt semmit. Nem tudunk találkozni,már telefonon sem beszélgetni. Ezek után értelme van neki hogy várok rá? Mivel szeretem is meg nem is. Néha amiket tett gyűlölöm de szeretném,hogy itt legyen :( 18fiu & 16 éves Lány



#hazugság #szerelem #roma.segítség
2012. jún. 28. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Hülye egy szituáció, a saját életed és a saját családod fontosabb kell, hogy legyen mint ez a lány, aki csak a gondot okozta és még a családja is ilyen...

Ámokfutás ez... lépj ki ebből a helyzetből. Hagyd a fenébe.

2012. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!