Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet valami oka annak, hogy...

Lehet valami oka annak, hogy álmomban bármit akarok egyszerűen soha sem sikerül, és még ha majdnem sikerül is azelőtt vége, hogy "megálmodnám" azaz láthatnám ahogy sikerül és úgymond örülhetnék?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ez van.Sose álmodok értelmes dolgok.Legyen szó csak arról is hogy megyek hazafele az sem sikerül, elesek vagy valaki elől futok akkor is elesek vagy egyszerűen sose érek haza.Most nem jutnak eszembe az álmaim mert mindig elfelejtem de a lényeg hogy bármit is akarok valami vagy valaki megakadályozza.Ez miért lehet?

2017. ápr. 30. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L és baromira idegesítőek már ezek az álmok, gyűlölök álmodni és egy éjszaka kb 5 különböző álmom van vagy egy nagy ami ha vissza alszok ugyanott folytatódik.
2017. ápr. 30. 19:59
 2/7 thoomas26 ***** válasza:

Nagyon kevés az önbizalmad, nem bízol magadban eléggé. Nem hiszed el, hogy sikerülhetnek vagy legalábbis úgy érzed, hogy nem sikerülhetnek az életedben mindazok, melyekbe belekezdesz.

Ha ezen a hozzáállásodon változtatsz, változhatnak az álmaid is. Ám a változást valószínűleg a lelked mélyén kell kezdeni.

2017. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az életben ellenkezőleg van.Legalább is szerintem.Mert amibe eddig belekezdtem mindig sikerült.Mindig is sikerültek a valóságban a dolgok.Pl ha jelentkeztem pl egy versíró versenyre 1 vagy 2 lettem, ugyanez rajz kategóriába.Aztán úgy a többi dolog is sikerült.Oda vettek fel iskolába ahova akartam, egyszerűen ha valamit akarok akkor sikerül tudom.Szóval ezzel nincs baj.

Lehet esetleg amiatt mert elég zűröa volt a gyermekkorom?Mármint olyan szempontból hogy depressziós voltam , nevelőszülőről nevelőszülőkre jártam amkik emberszámba sem vettek és megaláztak folyamatosan?Mert ugye kiskorom óta ez van, kiskoromban állandóan bepisiltem álmomban, vagy a visszatérő álmom hogy egy kutya kerget de senki sem veszi észre úgymond én meg csak menekülök de nem sikerűl mert elkap és senki nem segít.

2017. ápr. 30. 20:22
 4/7 thoomas26 ***** válasza:

Igen, nos nagyon valószínű, hogy a gyermekkorod milyensége tükröződik vissza az álmaidban. Abban nőttél fel, hogy rajtad nem segít senki, te nem kellesz senkinek sem, neked nem sikerül megfelelni mások számára, stb. Mivel nem kaptad meg a megfelelő törődést és nevelést, a lelked mélyén egy nagy seb tátong, miszerint úgy érzed rajtad nem segít, nem segíthet igazán senki.

Örülök, hogy a valóságban összejönnek a dolgaid, de ennek ellenére ezek a lelki sebek okozhatják az álmaidat.

2017. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igazán elgondolkodtató a válaszod.Nem gondoltam volna hogy tényleg kapok itt értelmes választ.
2017. ápr. 30. 20:35
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
Szívesen.
2017. máj. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy nagyon nehéz gyermekkorod ellenére sikeres ember vált belőled. Nem mindennapi, nagyszerű személyiség lehetsz.

A régi, keserves emlékek jönnek elő álmodban. Több pszichológus szerint, akik az álmokkal is dolgoznak, azt mondják, az álommal a tudattalan a szeméttől szabadítja meg az álomgazdát. Kiveti, kitisztítja a rossz dolgokat. Tudattalanod érted dolgozik serényen. Igyekszik eltörölni múltadnak ezt a szakaszát.

2018. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!