Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek már volt olyan álmotok,...

Nektek már volt olyan álmotok, amit ti irányítottatok?

Figyelt kérdés

Mostanábam többször olvastam ilyenről, én is próbálkozam már vele, de sosem sikerült. Nektek volt már tudatos álmotok? Leírnátok, hogy milyen volt és hogyan lett?

A válaszokat köszönöm!



2017. máj. 2. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én általában mindig tudom.

Szerintem azért is mert éberen alszom

2017. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki igazán alszik,akkor tudatával nem képes az álmait irányítani.


A tudatos álmodás,csak féléber-tehán nem pihentető-alvással lehetséges.


Fel kell tenni a kérdést önmagadnak,hogy mi fontosabb,a tudatos álmodás,vagy a nyugodt alvás.A kettő nem megy egyszerre.

2017. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pharaon ***** válasza:

Igen, ha van visszatérő álmod, akkor elhatározhatod, hogyha még egyszer ez történik, akkor éppen álmodsz. Onnantól kezdve pedig, ha tudatára ébredtél, hogy álmodsz át tudod venni az irányítást.


De mondogathatod azt is elalvás előtt, hogy pl.: "Tudatában leszek mikor álmodom". Akkor erre kiéleződik az elméd. Ha ezek után történik valami abnormális dolog. Pl. lebegsz, a tárgyak lebegnek körülötted, vagy valami nagyon nincs a helyén. Akkor azt jó esélyjel észre fogod venni és át tudod venni az irányítást.

2017. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen volt többször is. Egészen kicsi gyerekkoromtól kezdve. Azt nem tudom, hogy hogyan lett. Egyszer csak álmomban valahogy rájöttem , hogy alszom. És miután rájöttem megváltoztattam az egész helyszínt álmomba olyat amit akartam.
2017. máj. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is próbálkoztam már, de sehogy sem sikerült. :(
2017. máj. 4. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Álom az álomban!Eredet c filmet nézd meg :)
2017. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogom nézni, tetszik a címe! :D
2017. máj. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!