Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megéri egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megéri egy tábor idejére (1hét? ) összejönni egy sráccal?

Figyelt kérdés
Nem igazán lehetséges a kapcsolat, mert ő külföldön lakik.

2017. febr. 5. 22:35
 1/5 anonim válasza:
100%

Én biztos nem tenném. Fájna az elválás.

De Te tudod a legjobban.

2017. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hétre, csak hogy legyen valaki? Ennek semmi értelme. Olyannal jöjjél össze, akivel hosszútávra tervezel, és egy életen át tudnátok- lenne is lehetőségetek, és szeretnétek is annyira egymást- együtt élni. Ez nem lehetne komoly kapcsolat, egy hét az nem lenne elég semmire már jaj nekem. Ne gyere össze 1 hétre senkivel csak úgy hobbiból, mert neked tökéletesen megfelel az, hogy hetente partnert változtatsz. Nem jó az, semmi értelme; sőt, még annyi idő alatt ki sem lehet ismerni egymást. Most mi a manót akarnál tőle az alatt az egy hét alatt? Na de várjunk, most jobban belegondoltam és átérzem a helyzetet, szóval ti már akkor ismeritek egymást. De hát amíg egyik nem akar v nem tud odaköltözni a másikhoz, addig ennek semmi értelme, még mindig azt mondom, szerintem a távkapcsolatok hát azok talán nem annyira jók. Meg hát hogyha nem is láthatnátok egymást pl hetente, nem is nagyon lenne értelme. De azért csókolózhatsz vele, hogyha véletlenül úgy alakul, és úgy jön ki, de szerintem többre most ne számíts tőle. Szerintem tökre fölösleges hitegetni egymást, mert tényleg amúgy fájdalmas is lenne az elválás. Nem tudom, szerintem ez most így , ilyen formában nem működne.
2017. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Izgalmas kis futó kaland lesz a tábor alatt.
2017. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme lenne? Csak fájna később, hogy nem lehetsz vele.
2017. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Tehát te is olyan lány vagy aki kapcsolaton kívül nem szexel, ezért ezt áthidalva összejöttök.


Húzzatok gumi és egészségetekre.

2017. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!