Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek ajándékba karácsony...

Mit vegyek ajándékba karácsonyra a barátom húgainak, akikkel egyszer találkoztam még csak rövid időre, mert friss kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mindannyian huszonévesek vagyunk, egyszer találkoztam a húgaival kb 10 percre, mert még csak 3 hete vagyunk együtt. A karácsonyt együtt fogjuk tölteni, egyik nap ott leszünk a húgaival, másik nap az én családomnál.

Szeretnék valami apróságot venni nekik, de nem tudom mit. Ha veszek egy valami szép bonbont/csokit az elég vagy inkább rendes ajándékban kellene gondolkodnom? Nem tudom náluk mi a szokás, még a barátomat sem ismerem annyira ugye mert friss kapcsolat.


Köszi szépen :)



2016. dec. 23. 00:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, tudom hogy utolsó pillanatban :)
2016. dec. 23. 00:28
 2/5 Carragher_x ***** válasza:
Rendes ajándékban, ha akarnál se tudnál gondolkodni, mivel nem ismered őket:) Viszel vmi jelképeset, a csoki pl tökéletes, de igazából az is teljesen rendben van, ha nem viszel semmit.
2016. dec. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi,de ha akarsz, akkor jo a bonbon vagy valami disztárgy
2016. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csoki/bonbon jó.

Ha személyesebbet akarsz akkor saját készítésű süteményt vigyél.

2016. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. dec. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!