Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban egy Volkswagen B5 Passat kocsit vezettem,ami az egyik barátomé volt. Elindultunk a város utcáin ahol lakom, éjszaka volt, tettünk egy 10 perces kört. Ezt követően miután hazaértünk, letettük az autót. Ezután megjelentek a rendőrök, és kérdezték, van-e jogosítványom,ismeretlen bejelentő szerint ugyanis az az infó érkezett hozzájuk, hogy én jogsi nélkül vezetek autót. A rendőrök leléptek, én pedig az autóval,barátommal együtt, elkezdtünk újra egy kört megtenni a városban. Aztán a rendőrök szirénázva üldöztek minket, nagyobb sebességgel menekülőre fogtuk, míg nem leráztuk őket, és az álmom véget ért.

A valóságban egyébként a barátomnak nem olyan típusú autója van, én pedig hamarosan vizsgázom forgalomból.



2017. máj. 11. 14:27
 1/4 thoomas26 ***** válasza:
Az álmod minden bizonnyal köthető ahhoz, hogy hamarosan vizsgázol, s talán van benned némi izgalom. Már nagyon szeretnél magad is vezetni, de tudod, hogy majd csak akkor lehet, ha már a kezedben a jogsi. Az ehhez kötődő érzelmeid jelentek meg álmodban. Tehát már nagyon várod, hogy "felszabadult" sofőrként vezethess, a magad módján, a magad uraként, de legalábbis az oktató nélkül, ugyanakkor tisztában vagy azzal, hogy valamennyit még várnod kell, s talán ez némi türelmetlenséget is szül benned.
2017. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Azt hiszem, téged nyugodt szívvel lehet ajánlani bárkinek, akit picit is érdekel az álomfejtés :)

2017. máj. 11. 15:27
 3/4 thoomas26 ***** válasza:

Szívesen. :)

Örülök, hogy értékelhetőnek vélted a válaszom, s tudtam segíteni.

2017. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álom nem csak félelmet mutathat,hanem inthet is.Rendőrök sziréna autó, viszályt is mutat vagy vágyat.
2017. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!