Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tükör, halálfélelem. Miért...

Tükör, halálfélelem. Miért álmodtam ezt? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy ott vagyok mamáméknál és ő olyan pici volt, hogy be tudott mászni a tvs szekrénybe, beült és mosolyogva pihent, én pedig már majdnem sírtam, hogy keljen fel, mivel nagyon féltem, hogy nem kel fel többé.(tegnap beszélgettünk és mondta semmire nincs ideje nagyon fáradt mindig és lehet ez lesz a veszte) ezután elkezdtem szedülni és oda támolyogtam a tükörhöz nagyon közel mentem hozzá hirtelen..tudom, hogy magamat akartam megijeszteni és egy fehér árny arcot is megláttam magam mellett ilyen álarc szerűt. Ezután bementem tatám mellé, befeküdtem az ágyba és akkor is elkezdtem félni hogy tatám nem kel föl többé. Aztán kimentem valamilyen kertbe és ott volt egy angol kinézetű őr..nagyon rendes volt velem aztán mikor visszanéztem láttam mennyire gonosz lett az arca hirtelen. Most ijedtem föl..szinte pánikrohamom volt. Nagyon félek🙇🙁

2017. máj. 12. 02:45
 1/1 thoomas26 ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy az, amit a mamád mondott tegnap neked, zaklatta fel annyira a lelkedet, hogy ezt álmodtad. Akár csak tudat alatt, de félted a nagyszüleidet és hatalmába kerített a gondolat, hogy mi lesz, ha tényleg elveszíted őket. A gondolatok, melyek bántanak, a körülményekben, például az őrben testesültek meg.

Ne ijedj meg, ennél többet nem jelent az álmod.

2017. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!