Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni Frontinr...

Hogyan lehet leszokni Frontinról Tiapridalról úgy hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Régen sok trauma ért pszihológushoz járok.Felírt nekem Tiapridalt Frontint meg sanaxot alvás előtt szoktam bevenni. Sanaxot már nem szedem,de a triapridalt meg a frontint még igen.Most derékfájásom lett írtak fel arra is gyógyszert de a nyugtatókat nem szedhettem ezzel a gyógyszerrel. 1 napig még elment. De 2-3 nap már rosszul lettem. Kivert a víz nem kaptam levegőt,vert a szívem alvó helyzetbe mintha futottam volna járt az agyam hülyeségekre gondoltam és éjfél előtt nem tudtam elaludni. Ma tropán ébredtem. Igazi halál félelmem volt már az északától rettegek.Beteg vagyok válalom.Tanácsot szeretnék kérni nem bántalmazást hogyan szokhatnék le a gyógyszerről úgy hogy ne legyenek ilyen halálfélelmes rohamaim hogy levegőt nem kapok szívem ver víz kiver stb? Hogyan kell leszokni ?

2017. márc. 19. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert nem az orvostol kerdezted meg?

Amugy fokozatosan kell leszokni. Egyre kisebb adagokat veszel be.

2017. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jeverezi ***** válasza:
orvosi segítséggel!
2017. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pszichiátereddel kell megbeszélned. Erős gyógyszert kapsz, a Tiapridal erős, plusz még a másik kettő is, hát elég sok. Még gyengébb gyógyszerről se lehet egyik napról a másikra leállni. A derékfájásodat kezelő dokinak mondtad, hogy ezeket a gyógyszereket szeded? Lassan, fokozatosan lehet csak leszoktatni a szervezetedet, feltéve, ha már nincs szükséged a gyógyszerre.
2017. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a Frontint szedtem fél évig... hát engem már a mellékhatásai kinyírtak. Nő vagyok, és már a rendes női funkcióim sem működtek, na akkor mondtam hogy itt a vége, ha belehalok se veszek be többet abból a sz.rból. Mert szerintem az egy mocsok valami. Semmivel nem jobb mint az illegális kábszerek. Egész nap zombiként üzemeltem, gondolkodni képtelen voltam memóriám nem volt. Hányingerem volt és egész nap szédültem. Fájtak a sípcsontjaim ha futni kellett rögtön. És amikor már a rendes ciklus sem működött akkor mondtam, hogy vége. nem vagyok hajlandó tovább szedni ezt a borzalmat. Letettem. Voltak elvonási tüneteim, de az esetemben az is jobb és elviselhetőbb volt mint a mellékhatás. Megjött minden rendesen kövi hónapban, ahogy kellett.

Újra éreztem, hogy élek, végre nem volt hányingerem nem szédültem. Ahhoz képest egy kis csontfájás mi volt...

Aztán elmúlt az elvonás is és jól voltam. Végre.


Vissza is mentem, bár azóta orvoshoz nem jutottam be (mindig beteg-.-) de megmondtam az aszisztensnek, aki kiíratta a gyógyszereket, hogy nem vagyok hajlandó szedni, pokollá teszi az életem. Mostmár benne a leletben, hogy mellékhatás miatt nem szedi... hát oké :D

2017. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napsugar11 ***** válasza:

Hogyan lehet leszokni? Nagyon-nagyon lassan és óvatosan. Komoly reakciókat tud kiváltani a gyorsabb "leszokás", de ezt tapasztaltad is.


Mit jelent, hogy lassan? Úgy, hogy összetöröd a tablettát, és egy késsel kiveszel belőle egy késhegynyit. Vagy simán lekaparsz belőle egy darabot. De ezt sem naponta.


Időt kel hagyni, amíg a szervezet megszokja a "csökkentett" adagot, mintha az lenne a normális.


Mit tehetsz még? Nyugtató tea, vagy gyógynövények.

2017. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csökkentéssel. Esetleg közben magne b3, b6.
2017. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!