Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha félek a...

Mit jelenthet ha félek a pókoktól és pókkal álmodok? +1 kérdés lent

Figyelt kérdés

Tehát ha pókkal álmodok akkor az általában nem is igazi álom, csak úgy megjelenik előttem a sötétben és pl rám esik vagy lógnak a falról vagy ilyesmi és valóságosnak tűnik, felébredek ezek után.

A másik kérdésem, hogy van egy személy akivel szoktam álmodni néha. Ez azért szokatlan mert nem szoktam mással álmodni,inkább a mindennapi dolgokról. Miért álmodok vele?



2017. máj. 13. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Pókok szerencse hozók + váratlan vendég s lehet az lessz kivel álmodtál,vagy váratlan helyen találkozol vele.
2017. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Pontosan azért álmodsz pókokkal, mert félsz tőlük, és ezt a félelmedet jelenítik meg az álmaid. Ezért is jelenik meg ilyen módon, hogy rád esik például, hiszen ez egy számodra félelemkeltő esemény. Ha a valóságban túl tudnád tenni magad ezen félelmeden, akkor az ilyen álmaid valószínűleg megszűnnének.


Ez a személy minden bizonnyal közel áll hozzád, vagy valami (vagy negatív vagy pozitív) okból szorosabb érzelmi szál fűz hozzá. Egész egyszerűen ő valamiért többletjelentéssel bír a számodra.

2017. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!