Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Ma éjjel volt először ilyen rossz álmom. Azt álmodtam egy autóban ülök ami frontálisan ütközni fog, de a másodperc töredéke alatt mielőtt ütközött volna "megkérdeztem" az Őrangyalom "-ugye velem leszel? segítesz haza menni?" Ő azt válaszolta "igen" én annyit mondtam "mehet" és megtörtént az ütközés! Utána elmondhatatlan nyugalmat éreztem!! szinte még mindig érzem! és éreztem hogy meghaltam! Számomra ez nagyon ijesztő, az az elmondhatatlan nyugalom, és hogy tudtam hogy vége.. De biztonságot adott az Angyal jelenléte! Mit jelenthet ez az egész? Autó balesetem lesz? vagy meghalok?
2017. máj. 15. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam amikor nagyon izgulok valamiért.
2017. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 thoomas26 ***** válasza:

Több jelentése is lehet.

Egyfelől jelentheti azt, hogy félsz egy esetleges autó balesettől. Láttál, hallottál mostanában ilyet, esetleg személyesen voltál így-úgy érintett benne, s az ehhez való érzelmi viszonyodat jelenítette meg az álmod.

Egyéb félelmeidet is jelentheti, ami a saját testi épségedet illeti, s az álmodban a tudatod egy autó balesethez kapcsolta mindezt a tudat alattidból.

Hihetsz alapból is az anyagi világon túli létezésben, ez az álmodból kitűnik. És abban is biztos vagy a lelked mélyén, hogy igazán rossz nem történhet veled, hiszen bárhogy is legyen, sosem leszel egyedül, segítség és támogatás mindig lesz melletted.


Lehet egy lehetséges jövőkép, vagy egy előző életbeli élmény megálmodása is, bár e kettő közül nyilván az a valószínűbb, amely kornak megfelelőek voltak az álmod díszletei, körülményei.


Félned azonban semmiképpen sem kell. A valószínűbb a fenti ok. S az üzenete mindenképpen az számodra, hogy bármi is történjék veled, igazán nagy baj nem érhet.

2017. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
10000et raknék rá hogy ezt csak kitaláltad és nyugdíjas vagy
2017. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
thoomas26-nak köszönöm a válaszát! Teljesen igazad van!
2017. máj. 15. 19:01
 5/5 A kérdező kommentje:
nyugdíjam majd 30-40-év múlva lesz....
2017. máj. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!