Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rég elhunyt macskámmal álmodta...

Rég elhunyt macskámmal álmodtam meditáció után. Mit üzenhet?

Figyelt kérdés

Nagyon kötődtünk egymáshoz. Hirtelen halált halt 15 éve. Nehezen dolgoztam fel a halátát, de ez már régen volt.


Szóval meditáltam, belső utazással. De nem sokra mentem. Aztán bealudtam, és a macskám álmomban élt. Simogattam. Aztán az ajtó elé piszkított, én pedig kérdeztem szüleimet, évek óta nem láttam macskapiszkot, akkor eddig hova csinálta. (Szóval érzékeltem, hogy rég nem az életem része már)


Az egyetlen álomszerű momentum az volt, hogy egyszer kétlábra állt és akkor a vállamig ért.


Ja, 21 voltam, mikor meghalt.


Aki nem hisz az álmokban, az ne válaszoljon! Az lapozzon tovább a háztartás kategóriára! Nekem gyakran vannak jós álmaim, ezért figyelek rájuk.



2017. máj. 20. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neked és te is neked is. Természetes érzés ez. De egyszer túl kell lépned a halálán. Nekem most halt meg egyik nagymamám múlt héten vagy 2 hete és gyorsan túl léptem rajta.
2017. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Részvétem.


Nem volt a gondolataim része. Nagyon régen volt. Nagyon kötődtem hozzá, de azóta még két macskát veszítettem el, akik közül az utolsót gyermekemként szerettem.

2017. máj. 20. 20:04
 3/3 thoomas26 ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy kötődhet a belső utazásodhoz. A meditálásod során hozhattál akár tudattalanul is olyan emlékeket a felszínre, vagy jobbal hozzáférhető helyre, ami a néhai macskádhoz köthető. Vagy bármi olyan folyamatot segíthettél elő, mely lehetővé tette, hogy vele álmodj.

Az álmod természetesen mindenképpen azért történt, mert emlékezni akartál rá - ha nem is tudatosan. Az már más kérdés, hogy a macskád lelke "keresett-e" fel, lépett az álmaidon keresztül kapcsolatba veled, vagy a saját tudatod teremtette-e meg azt. De én azt gondolom, ezt lehetetlen kideríteni, noha én az utóbbit tartom valószínűbbnek, de nem ez a lényeg. Inkább az, hogy álomban együtt lehettetek egy kicsit és újra megsimogathattad.

Esetleg jelentheti még azt az álmod, hogy valami vagy valaki hiányzik az életedből. Vágysz valakire vagy valamire, ami nélkül nem érzed teljesnek azt.

Bár jósálmok kétségkívül léteznek, ezt én magam nem sorolnám ebbe a kategóriába.

2017. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!