Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?...

Mit jelenthet ez az álmom? Vagy mi a lényege? Pár hete álmodtam.

Figyelt kérdés

Az álmomra onnan emlékszek hogy azon a buszon voltam amivel suliba jártam sokáig és sok kellemetlen személy volt még a buszon akik utálnak engem. Egy ideig így utaztunk és az Árkád közelében kiugrottam az ablakon a buszról, a többiek integettek utánam. Odaértem hirtelen egy kis négyzet alakú térre, nézelödtem és egyszercsak jött két ismeretlen lány. Odajöttek elém, az egyik hátrébb állt és figyelt amíg az alacsonyabb közel jött és valami ilyet mondott, hogy "Szükséged van az eredre?"

Ezután egyböl valami kést kapott elö és pár másodperc alatt elvágta a torkomat :S Még éreztem is valami fájdalmat, hiába csak álom volt. Aztán elfutottak és énmeg csak néztem magam elé és kezdtem összeesni a nyakamat fogva és ekkor hirtelen felébredtem.

Akkor a legjobb barátnömnél voltam 1 hétig és elmeséltem neki az álmot ahogy felébredtem, de ö se nagyon értette...


15/L


2010. máj. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem értek az álomfejtéshez de ha álmodban fájdalmat érzel és halál következik be nagyon valószínű hogy az előző életed utolsó percei.. lehet hogy ugy haltál meg előző életedben hogy meg gyilkoltak.. én sokszor azt álmodom hogy le esem valahonnan és akkor is érzem hogy zuhanok.. bocsi ha nem voltam hasznos ! 16/F
2010. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mennyire lehet ez így, de ahol voltam álmomban azt a helyet felismerem teljesen és létezik is és sokat vagyok arra, szóval nem hiszem, hogy ez valami elözö élet dolog lenne...
2010. máj. 17. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Félsz, a lelkedben sokminden van, ami nem hagy nyugodni. Talán irigyek is rád, netán elvettél valamit amit nem kellett volna. Menekülnél, de félsz h úgyis megtalálnak és visszaadják neked "ami jár".

Ellenségből lesz a legjobb barát, próbálj meg inkább barátokat szerezni ; )

2010. máj. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na hát ez amit leírtál sajnos mind igaz rám :S
2010. máj. 20. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hisze ebben az előző-élet-dologban. Mert én nem hinném egy engem egy zombi lány nyomkodott volna a derekamat. Nos én pszichológiában olvastam, hogy félelmedet elfojtod, és az jön elő álmodban.
2010. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, az, ha megálmodod a saját halálod, egyfajta újjászületést jelent, én ezt tudom. : )
2010. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!