Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy 3:10-kor...

Azt álmodtam, hogy 3:10-kor felébredek, majd így lett, miért?

Figyelt kérdés
Pontosabban a régi lakóvárosomban lévő szobámban felébredtem, és 3:10-et mutatott az óra. Az ablakomon egy fekete macska matrica volt, és elégedetlenkedtem, hogy "jaj nem szeretek ilyenkor megébredni" ..majd ugye fel is keltem, nem ám beparázom. Erre nyúlok a telefonért és pont 3:10- volt. Ezt így önmagában nem tartom olyan nagy kunsztnak, csak mik az okai? (Hallottam 3óra után a tüdő ideje van, vagy magamnak akarok tudat alatt bizonyítani valamit, más?)
2017. jún. 3. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

...ez "más"

2017. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thoomas26 ***** válasza:

A belső óránk nagyon pontosan tud működni. Sokaknál előfordul, ha eltervezik, mikor szeretnének felkelni, ez percre pontosan sikerül is. Álmodban is tudja a belső órád, hogy mennyi pontosan az idő. Az álmod rögtön a felkelésed előtt történt, lehetséges az is, hogy még pont ugyanazon percen belül. Így láthattad az időt.

Kisebb valószínűséggel ugyan, de előfordulhat, hogy egy jövő megálmodásában volt részed. Az a kép villant be (némi szimbolikával, kicsit más díszlettel körítve), amely nemsokkal később be is követezett.

2017. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, de velem is sokszor előfordult már :)
2017. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!