Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy dungeon....

Azt álmodtam hogy dungeon. Van ilyen szó? És ha igen mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Angolul azt jelenti föld alatti börtön, cella.
2017. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középkori börtön, ahova a legveszélyesebb foglyokat tartották, sokszor leláncolva, itt kínoztak és vallattak embereket. A célja, hogy még a napfénytől us megfosszák a rabokat. Vaksötétben tartották őket.
2017. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Genious válasza:
A dungeon a való világon kívül, a virtuális világban is használt hely amely egy játékban szerepet és helyet is biztosíthat pl. Egy dungeon-ben találhatsz valami értékes cuccot vagy csapdákat :D
2017. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt, hogy egy létező szóról álmodtam, reggel utánanéztem, és basszus, tényleg létezik ilyen szó! Nem kicsit le voltam sokkolva.

A szó egyébként az "óvantag" volt.


Persze olyan is volt, hogy tök értelmetlen szavak voltak az álom hordalékai :DDD

2017. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!