Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon gyakran álmodom ilyesmi...

Nagyon gyakran álmodom ilyesmit, de ez most mindegyiken túltett! Mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
Amivel gyakran álmodom, az egyfajta verseny, egyfajta ki-mit-tud, melynek keretein belül látványosabbnál látványosabb feladatokban kell legyőznöm a barátaimat, régi ismerőseimet. A tegnapi úgy kezdődött, hogy egy elhagyatott, poros, vadnyugati jellegű buszmegállóban ücsörögtem, aztán hirtelen feltűnt a színen a barátom és a szülei, majd elrobogtunk egy nagy, Pantheon-szerű épülethez, a megmérettetések helyszínére. A hatalmas lépcsők tetején valamilyen focilabda-méretű tűzgömb tartotta rettegésben az ott várakozó versenyzőket, és ha valaki káromkodott, megette őt, és még egy embert rajta kívül. Mi épségben beértünk, odabent pedig az egyik régi barátnőm bajlódott egy különös kinézetű darts-cal, segítettem neki, és mentem tovább, újabb játékokat keresni. Az egész csarnokszerűség kicsit kastélyjellegű volt, és mintha egy előkelő fogadás zajlott volna éppen - emlékszem, hogy ez a hangulat nagyon feltöltött életkedvvel. Nagyjából ott ért véget az álmom, hogy felmentem az első emeletre, és ott valamilyen cipőket kezdtem nézegetni. Sejti valaki, mire utalhatnak ezek az események? Normális, kielégítő válaszokat várom, szkeptikusok kíméljenek.
2010. máj. 18. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ááááááá!!! xD
2010. máj. 19. 13:35
 2/4 anonim válasza:
Valószinüleg szereted a kihivásokat, megmérettetéseket, uj dolgokat, tele vagy életkedvvel!
2010. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüleid netán nem elégedettek veled, vagy te saját magaddal vagy a kettő összefügg. Valószínűleg néha káromkodsz, ilyenkor jól rádszólnak, te pedig kicsit elszégyelled magad. A régi barátnőd még nem emésztetted meg teljesen, viszont van sok barátod, haverod akikkel jól érzed magad. Tovább fogsz lépni a múltadon, már vannak kilátásaid.
2010. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, viszont félreértés ne essék, nő nemű volnék valójában :D
2010. máj. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!