Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyermekkorom óta van egy...

Gyermekkorom óta van egy komoly visszatérő rossz álmom. Lent kifejtem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az álomban soha semmi nem változik, minden pontosan ugyanúgy történik, és mikor ezt álmodom pont ugyanannál a jelenetnél kelek fel. Meg vagyok keresztelve reformátusnak, de majdnem mindegy hogy meg vagyok vagy sem mert nem járok templomba. Ha olvastok tovább akkor ez a történet szempontjából nem kihagyni való dolog.

Tehát:

Egy templomban fekszem egy fa bölcsőben fehér párnán fehér takaróban. Minden szürke, csak én és a bölcső nem. Éppen megkereszteltek, Édesanyám és a tanuk épp a paprírokat írják alá miközben kinyílik a templomajtó, bejön egy alacsony csúnya rabló kinézetű férfi és nagy zsivalygás támad bent. Egyenesen a bölcsőm felé tart és ki akar belőle venni. Sikerül neki, én sírok, ekkor pedig szaladva elindul a templomajtó felé. A tömeg nem tesz semmit csak néz és mielőtt kiérne velem felébredek.

Fontos, hogy az álomban végig kívülről látom magam, és a templomban sötét van kint pedig fény és a világosság várna.


Tudatos álomirányító vagyok, de ez az álmom visszatért már több mint 3x az éveim alatt, és egyszer sem tudtam irányítani. Az álom cselekvésképtelen elszenvedője vagyok.

Édesapám és Édedanyám elváltak mikor 8 hónapos voltam, soha nem láttam, nincsenek róla tudatos emlékeim.


Mostmár meg karom ezt fejteni, de egyedül kevés vagyok. Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 20. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Mi a búbánat az a tudatos álomirányító?
2017. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Apád az, tudat alatt nagyon hiányzik, de te ginosznak képzeled, rablónak, mert anyád teletömte a fejedet, hogy mekkora gci volt a fater.
2017. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahány nővel lehetett annyival csalta Édesanyámat. Többször meg is verte aminek állítólag szemtanúja voltam. Ezek után nyilván elváltak.
2017. jún. 21. 00:39
 4/4 monen válasza:
A templom téged jelképez, a sötétség a testedet (magát az alacsonyabb rendű anyagot, amiben laksz), a fehér bölcső benne a tiszta, fehér gyermeki önmagaddal pedig az isteni lelkedet. Jól tennéd, ha óvatos lennél, mert ennek a világosan csillogó világnak az irigysége, gyűlölközése, dühe, kapzsisága és minden más borzalmas és félelmetes csúfsága elrabolhatja belőled az istenit. Ne feledd ezt az álmot, mert ennek az álomnak az a mondanivalója, hogy óvd magadban az istenit.
2017. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!