Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt, amikor össze voltam zavarodva a szerelemmel kapcsolatban, gyakran álmodtam egy fiúval, akiről tudtam hogy ismerem valahonnan, de nem tudtam hogy ki az. Nagyon tetszett és szerintem ő is szeretett engem. (A valóságban nem ő volt a szerelmem) Aztán egy ideig egyensúlyba voltam, most megint össze vagyok zavarodva és megint vele álmodok, de most felismertem. Furcsa, hogy akkor láttam utoljára, amikor először álmodtam ezeket. Ez jelenthet valamit? És ha igen akkor mit?
2017. jún. 21. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Külsőre neked ő megtetszett első látásra, a tudatalattid ezt hozta felszínre álom formájában. Sokat gondoltál rá, az pedig hogy felismerted, ezáltal még többet gondolsz rá. Ezért álmodsz most is vele.
2017. jún. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!