Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit...

TAPASZTALT ÁLOMFEJTŐK! Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik edzőtársam, ma vele álmodtam. A következő az álom:


Egy versenyen voltunk. Ültem, s néztem a meccset. Hirtelen odajön hozzám a barátnőm, s megkérdezi, hogy megyek e futni vele. (élőben is szoktunk járni futni) Én nemet mondtam, mert ugye versenyen voltam álmomban. A barátnőmnek rosszul esett, és szomorúan hagyta el a csarnokot. Visszaülök és nézem a meccset. Hátra fordul a fiú (aki tetszik), és megkér, hogy menjek oda mellé. Én erre mondtam neki, hogy jöjjön ő mellém. Felpattant és leült mellém. Én a fejemet a vállára hajtottam. El kezdett mosolyogni erre. És mint szokás szerint szivatni (de ezt élőben is csinálja, de azt inkább csípkelődés, mert viccesen csinálja), hogy leengedi a vállát, így nekem lecsúszik a fejem. Ezután együtt röhögünk. Aztán hirtelen eltűnik mellettem. Az egyik fiú haverom és lány haverom meccsét néztek, de amíg én a tetsző fiúval foglalatoskodtam ők befejezték és kimentek levegőzni. Utánuk mentem, hogy érdeklődjek. Ott voltak, szokás szerint hülyéskedtek.Én is odaálltam egy sort viccelődni. Ekkor odajön hozzám a fiú haverom és ezekről beszélünk:

- Jó lenne, ha itt lenne, nem? (mondja nekem a fiú haverom)

- Kiről beszélsz? (kérdeztem tőle)

-Hát udod! ( a tetsző fiú neve) De mi az, hogy (tetsző fiú neve) téged szeret?

- Ezt honnan veszed? Ő mondta? (csodálkoztam)

-Igen! Azt mondta szteret téged.

Aztán a fiú haverom és a tetsző fiú elmentek a boltba és vissza fele jövet ráijesztgettem a haveromra. Aztán felébredtem.


Egyébként ez a tetsző fiú a való életben a haverom; mert minden edzésen és versenyen jókat nevetünk, beszélgetünk. Valaki azt mondta, hogy szerinte kölcsönös, de én nem akarok lépni..hisz lépjen ő, ő a fiú. De tény, hogy nagyon szeretem, meg járnék is vele, de nem akarok lépni, viszont minden vele eltöltött idő után szomorú vagyok és reménytelen. Esetleg ha az álmom mondana valamit ezzel kapcsolatban...


TAPASZTALTAK, kérlek titeket fejtsétek meg az álmom! Nagyon köszönöm! Hosszú válaszokat is szívesen olvasok!



Köszi előre is!



2017. jún. 22. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez egy jósló álom. A barátnőd és közted lépő jó kapcsolat a jelek szerint romlani fog. A fiú aki tetszik neked hamarosan lépni fog, de a barátod akinek amúgy tetszel féltékeny lesz.
2017. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm!


Az álom szerint a fiú haveromnak tetszek????

2017. jún. 22. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Hülyítitek magatokat. Az álmoknak nincs a való életre vetíthető jelentése. Azt álmodod, ami az agyadban van.
2017. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Az álom szerint a fiú haveromnak tetszek????"


Kis ká-nak tekint. Mármint az álom szerint egyértelmű.

2017. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért tekintene qrvának??? 😯
2017. jún. 22. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell minden álomnak hatalmas jelentőséget tulajdonítani.


Ez egy történet álom volt. Téged tükröz.

2017. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. jún. 22. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy azt álmodtad, ami a fejedben van. Minden álom ilyen, ezért nincs értelme az álomfejtésnek.
2017. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nincs minden álomnak nagy jelentősége. Ennek például nem volt. Éppen fejedben volt a srác vágyakoztál utána ilyenkor a többség hasonló álmokat lát. Most ki írtad a kérdést és azt a választ várod hogy igen szeret? Ez nem így működik.Az első válaszoló pedig nem egy nagy álomfejtő mondjuk én sem vagyok az. A paraszt is tudná ugyanezt a választ adni. Szóval igazából csak annyit tudok mondani, hogy csinálj már valamit! Ne várj hogy a sültgalambra lépj te! Ne legyél naiv! Azt várod hogy majd pricc-pracc varázslatos erők minden megoldanak? Nyet! Kezek magaddal valamit mert ez így elég gáz. (Nem sértésből de nem vagyok egy diplomatikus ember)
2017. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Azt jelenti, a macskád fialni fog három kismacskát.

Ne kezdeményez, mert akkor az ő kezében lesz a hatalom, inkáb tedd féltékennyé, lógj más fiúval, és nézd a "tetsző fiókkka" reakcióit. Fontos, a fióka ne tudja meg, hogy járnál vele. Túl elérhető vagy, gondolom érzi a fiú, hogy egyet csettint s már meg is kap. Érzi, hogy bejön ő nálad.

Az álomban egy vágyad bontakozott ki, mely szerint irányítás alá veszed a helyzetet...El kellett volna menned a barátnőddel futni s nem a fióka után koslatni, kostatson ő utánad, de ezt a fiú ërzi, ezért ránt le a válláról, persze viccesen, mert nem akar megbántani. Át kell élnie a hiányod, hogy kiderüljön akar-e többet tőled.

(Egy kismmacskát ajándékoz neki, hogy ne felejtsen el.)

2017. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!